رستوران کاوالی

3.2

سعادت آباد

محدوده

9182

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره رستوران کاوالی

رستوران کاوالی یکی از رستوران های فرحزاد شمالی است که برای دورهمی های عصر گاهی برای ملاقات های خانوادگی، دوستانه و کاری، تنوع غذاهای ایرانی و خارجی رستوران آمیزه ای از طعم و عطر های بی نظیر بوده و هر سلیقه ای را پاسخگو می باشد.

حضور در رستوران کاوالی در سعادت آباد با داشتن مکانی مفرح و شاد که پاسخگوی ذائقه ها و سلیقه های مختلف است موقعیت مناسبی را فراهم می آورد که لحظات خوبی را به همراه خانواده و دوستان خود در آن محل بگذرانید.

رستوران کاوالی از کادری مجرب برخوردار بوده و سر آشپز حرفه ای آن بهترین غذا ها را طبخ و در اختیار مشتریان قرار می دهد.  احترام به مشتری و کیفیت پذیرایی همیشه در اولین اولویت کارکنان رستوران کاوالی است.

این رستوران علاوه بر غذا، همچنین به سرو چای و سرویس سفره خانه ای نیز می پردازد و مشتریان آن در روزهای آخر هفته از موسیقی زنده و کلاسیک آن بهره مند می شوند.

رستوران کاوالی در سعادت آباد ، یادگار امام جنوب واقع شده و در صورت حضور در آن محل می توان یک روز خاطره انگیز و به یاد ماندنی را به روزهای خاطه انگیز خود اضافه نمود.  توصیه می شود از خدمات این رستوران استفاده و لذت ببرید.

برای رسیدن به رستوران کاوالی باید به سمت سعادت آباد آمده  ، در یادگار امام جنوب، فرحزاد شمالی، پلاک۲۵، رستوران کاوالی  را خواهید یافت.

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

3.2
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

از ۱۱ تا ۱۸

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی و رزرو قبلی

آدرس :

سعادت آباد، یادگار امام جنوب، فرحزاد شمالی، پلاک۲۵

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید