تا

%0

تخفیف

استخر سپیدار

میدان حر

9033 خرید تا امروز

4.5

15 نظر

درباره استخر سپیدار

یک استخر بسیار زیبا با سرسره آبی در منطقه وسط شهر تهران که از مترو میادن حر به راحتی می توان به آن دست یافت همچنین این استخر امکان ویژهای دارد و آن داشتن پارکینگ رایگان است در این صورت در روز های تعطیل و یا برای سانس شبانه استخر سپیدار می توان با ماشین خود به این استخر مراجعه کرد و به راحتی هم جای پارک پیدا کرد زیرا پارکینگ رایگان استخر برای همه ماشین های مراجعان آن جای دارد .

 

سرسره بسیار بزرگ استخر سپیدار میتواند شما را بسیار سر حال بیاورد و از ما می شنوید برای بعداز استخر به ویژه در سانس روز های تعطیل و جمعه های آن به سفره خانه سپیدار هم سری بزنید و یک آبگوشت و بعد از ان یک قلیان حسابی نوش جان کنید شاید جرئتبتوان گفت استخر سپیدار یکی از شیک ترین و زیبا ترین استخر های تخفیفان است و شما می توانید با خرید این تخفیفان برای خود در این روز ها یک تفریح خوب و تمام عیار را فراهم کنید در نزدیکی این استخر یک  سفره خانه سنتی هم هست و البته اگر اهل قلیان و آبگوشت نباشید می توانید از سرسره آبی این استخر زیبا کمال استفاده را ببرید این استخر می‌تواند شما را به هر حال سر حال بیاورد

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

4.5
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

با هماهنگی

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی

آدرس :

میدان پاستور، خیابان دانشگاه جنگ، خیابان کمالی، نرسیده به تقاطع کمالی و خیابان امام خمینی

چگونه می توانم از تخفیف استخر سپیدار استفاده کنم؟

از بین پیشنهاد های ارائه شده در همین صفحه، پیشنهاد مورد نظر را انتخاب و تعداد آن را مشخص کنید، سپس روی دکمه خرید کلیک کنید.

پیش از مراجعه به استخر سپیدار باید به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از خرید، اطلاعات مرتبط با هر پیشنهاد را به دقت بررسی کنید. ممکن است برای استفاده از خدمات مرکز نیاز به هماهنگی قبلی وجود داشته باشد. برای این منظور از اطلاعات تماس موجود در صفحهٔ پیشنهاد استفاده کنید و راهنمایی بیش‌تر را از مرکز ارائه دهندهٔ خدمات بخواهید.

اگر مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده در تخفیفان و خدمات دریافتی مشاهده کردم، چه کار کنم؟

چنین مواردی را از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید. پس از بررسی موضوع، می‌توانید 100% مبلغ را با استفاده از شرایط "تخفیفان صد" پس بگیرید.

آیا پس از خرید باید از خدمات خریداری شده پرینت گرفته شود؟

خیر، تمامی مراحل خرید و استفاده از تخفیف ها به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود.

در حال حاضر برای این مرکز پیشنهاد فعالی موجود نیست!