تا

%0

تخفیف

ترکیب هنر

تهران پارس

الان بسته است

0 خرید تا امروز

4.0

1 نظر

درباره ترکیب هنر

آموزشگاه هنر های تجسمی ترکیب هنر با مجوز رسمی از وزارت ارشاد با بیش از 20سال سابقه اساتید با تجربه تدریس بیش از 12 سال آموزشگاه با فضایی مناسب و کادری مجرب با بیش از 20 سال سابقه تدریس 1-تدریس و آموزش : نقاشی : رنگ روغن ( هایپر رئال ) ( آبستره ، مدرن ، دکوراتیو ) اساتید با تجربه تدریس بیش از 12 سالهر ترم شامل 8 جلسه 2 ساعته به عبارتی هفته ای دو جلسه 2 ساعته این شهریه برای یک ترم میباشد. 2-تدریس و آموزش : خوشنویسی : خط درشت ( قلم نی ) دریافت مدرک . خط خودکاری ( تحریری) و (ضخامت نویسی ) نقاشیخط کلیه تکنیکها . اساتید با تجربه تدریس بیش از 12 سالهر ترم شامل 8 جلسه 2 ساعته به عبارتی هفته ای دو جلسه 2 ساعته این شهریه برای یک ترم میباشد. 3-تدریس و آموزش : طراحی سیاه قلم طراحی : بصورت کاملا حرفه ای و آکادمیک. اعم از : سیاه قلم ( هایپر رئال) اسکیس . طراحی اناتومی اساتید با تجربه تدریس بیش از 12 سالهر ترم شامل 8 جلسه 2 ساعته به عبارتی هفته ای دو جلسه 2 ساعته این شهریه برای یک ترم میباشد. 4-تدریس و آموزش : نقاشیخط کلیه تکنیکها . اساتید با تجربه تدریس بیش از 12 سالهر ترم شامل 8 جلسه 2 ساعته به عبارتی هفته ای دو جلسه 2 ساعته این شهریه برای یک ترم میباشد.

امکانات و ویژگی‌ها

مخاطب: بانوان

نوع جلسات: نیمه خصوصی,گروهی

جای پارک: آسان

گروه سنی: بزرگسال,نوجوان

طول دوره: 8 جلسه 2 ساعته

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

4
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

شنبه

9:0-19:30

یکشنبه

9:0-19:30

دوشنبه

9:0-19:30

سه شنبه

9:0-19:30

چهارشنبه

9:0-19:30

آدرس :

استان تهران، تهران، تهرانپارس غربی، خوشوقت

چگونه می توانم از تخفیف ترکیب هنر استفاده کنم؟

از بین پیشنهاد های ارائه شده در همین صفحه، پیشنهاد مورد نظر را انتخاب و تعداد آن را مشخص کنید، سپس روی دکمه خرید کلیک کنید.

پیش از مراجعه به ترکیب هنر باید به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از خرید، اطلاعات مرتبط با هر پیشنهاد را به دقت بررسی کنید. ممکن است برای استفاده از خدمات مرکز نیاز به هماهنگی قبلی وجود داشته باشد. برای این منظور از اطلاعات تماس موجود در صفحهٔ پیشنهاد استفاده کنید و راهنمایی بیش‌تر را از مرکز ارائه دهندهٔ خدمات بخواهید.

اگر مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده در تخفیفان و خدمات دریافتی مشاهده کردم، چه کار کنم؟

چنین مواردی را از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید. پس از بررسی موضوع، می‌توانید 100% مبلغ را با استفاده از شرایط "تخفیفان صد" پس بگیرید.

آیا پس از خرید باید از خدمات خریداری شده پرینت گرفته شود؟

خیر، تمامی مراحل خرید و استفاده از تخفیف ها به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود.

در حال حاضر برای این مرکز پیشنهاد فعالی موجود نیست!