ثبت آگهی

موسسه راهین بیسان

خیابان میرداماد، زیر پل مدرس، خیابان البرز، جنب اداره ثبت شرکتها، پلاک 1
تلفن تماس : 22916420-21
ساعات کاری: با هماهنگی

درباره موسسه راهین بیسان

موسسه  راهین بیسان  به عنوان یکی از اعضای هلدینگ طرفه نگار و تنها کارگزار رسمی آموزش طرفه نگار ،  موسسه ای چند منظوره با اهداف  آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی و هنری است که حاصل تکامل و به ثمر رسیدن تلاشهای واحد آموزش طرفه نگار از ابتدای تأسیس در سال هزار و سیسصد و هفتاد و هفت شمسی ، می باشد. رسالت راهین بیسان به عنوان بخش آموزش و پژوهش این مجموعه بزرگ تلاش در جهت اعتلای جامعه علمی کشور و رشد کسب و کارها با نگاه  تخصصی در حوزه دانش افزایی و به اشتراک گذاری موفقیتهای خود با متقاضیان در بخشهای مختلف جامعه است . ماموریت اصلی ما بهره مندی از توانمندی طرفه نگار با در دست داشتن انبوهی از دانش ، تخصص و تجربه برای برگزاری دوره های سازمانی ، گروهی و خصوصی  شامل دوره های آموزش سازمانی ، منابع انسانی ، مدیریت مالی، حسابداری، حسابرسی و آموزش های جامع نرم افزار، زمینه های متنوع فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.این موسسه همچنین در برگزاری دوره های ویژه ، نشستهای تخصصی ، سمینارها ، همایشها و بازدیدهای علمی با مراکز معتبرعلمی و صنعتی و جامعه فرهیخته پژوهشی و فرهنگی کشور همکاری نزدیک دارد . راهین بیسان تحت معتبرترین استانداردهای بین المللی موجود و با همکاری موسسات معتبر بین المللی تمام تلاش خود را برای ارائه راه حلهای بهینه در آموزشهای سازمانی ، بالاخص در زمینه علوم حسابداری و مالی ، به کار بسته است .از آنجا که هلدینگ طرفه نگار دارای حدود نیم میلیون  کاربر می باشد ، موسسه آموزشی ما  افتخار آموزش به ده ها هزار نفر از کاربران این مجموعه و متقاضیان آزاد را داشته است.

 مجموعه راهین بیسان  دارای اساتید ذیصلاح در رشته های مختلف  با فضا و تجهیزات مدرن و مناسب است که آموزشهایی را با هدف کسب مهارت متناسب با فرصتهای شغلی جامعه ، در اختیار کارآموزان قرار می دهد. بعلاوه گواهینامه های معتبر و نیز بسته های آموزشی کاربردی توسط موسسه برای متقاضیان محترم فراهم می گردد. این شرکت دارای شبکه وسیعی از نمایندکیهای فعال در سراسر کشور می باشد . هلدینگ طرفه نگار، با دارا بودن تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان برای هفت سال پیاپی، همواره تلاش بی وقفه در راستای ارائه بهترین راههای فروش، خدمات و آموزش به کاربران گرانقدر را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید