تا

%0

تخفیف

اتاق فرار فوق ترسناک لایزال

سبلان

الان بسته است

23 خرید تا امروز

4.0

4 نظر

درباره اتاق فرار فوق ترسناک لایزال

اتاق فرار فوق ترسناک لایزال بر اساس داستان واقعی ایرانی در ۴ طبقه "توجه: ورود بازیکنانی که مشکلات قلبی و فوبیا دارند به این اتاق فرار شرق تهران، ممنوع است" خلاصه داستان: در سال ۱۳۳۰ در روستایی از کرمانشاه فردی به نام ملالطیف سرانی، ترسناک ترین جن را کشف کرد، چیزهایی که ملا پیش از ناپدید شدنش برجای گذاشت، تعدادی نوار صوتی، طلسم جادویی و یاد داشت بود در همان سال نوزادی در بیمارستان میثاقیه تهران متولد شد که هیچ یک از کادر درمان هیچ وقت از او صحبت نکردند، مادر آن نوزاد بعد از به دنیا آمدنش دیوانه شد و بیمارستان مسئولیت نگهداری از آن نوزاد را نپذیرفت. پدر نوزاد پس از این اتفاقات همسر و فرزندش را به خانه برد تا خود از آنان نگهداری کند. آدرس دقیق خانه آن ها در پرونده های قدیمی بیمارستان موجود بود. به گفته همسایگان قدیمی، در طی این سال ها صداهای عجیبی از این خانه شنیده شده است. یک تیم خبری که سوژه آن ها پرونده های پزشکی قدیمیست، به تازگی با این پرونده مواجه شده اند. سر انجام چند نفر از اعضای این گروه، وارد آن خانه می شوند تا پرده از راز آن بردارند درجه ترس این اتاق فر ار از ۱۰ درجه سختی :۹ از ۱۰ تعداد نفرات : 4 الی ۱۰ نفر مخاطب: بانوان و آقایان دارای فضای طبقاتی ویژگی ها: فضای به شدت ترسناک و طبقاتی تئاتر تعاملی بازی سناریو محور معماهای عالی و مرتبط موسیقی حرفه ایی اکت های خاص

امکانات و ویژگی‌ها

جای پارک: متوسط

مخاطب: بانوان,آقایان,بزرگسال

گروه سنی: بزرگسال,نوجوان

ظرفیت: 4 الی 7 نفر

دسترسی به وسایل نقلیه: آسان

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

4
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

شنبه

12:0-17:30

یکشنبه

12:0-22:0

دوشنبه

12:0-22:0

سه شنبه

12:0-22:0

چهارشنبه

12:0-22:0

پنج شنبه

12:0-22:0

جمعه

12:0-22:0

آدرس :

استان تهران، تهران، نظام آباد، دماوند

چگونه می توانم از تخفیف اتاق فرار فوق ترسناک لایزال استفاده کنم؟

از بین پیشنهاد های ارائه شده در همین صفحه، پیشنهاد مورد نظر را انتخاب و تعداد آن را مشخص کنید، سپس روی دکمه خرید کلیک کنید.

پیش از مراجعه به اتاق فرار فوق ترسناک لایزال باید به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از خرید، اطلاعات مرتبط با هر پیشنهاد را به دقت بررسی کنید. ممکن است برای استفاده از خدمات مرکز نیاز به هماهنگی قبلی وجود داشته باشد. برای این منظور از اطلاعات تماس موجود در صفحهٔ پیشنهاد استفاده کنید و راهنمایی بیش‌تر را از مرکز ارائه دهندهٔ خدمات بخواهید.

اگر مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده در تخفیفان و خدمات دریافتی مشاهده کردم، چه کار کنم؟

چنین مواردی را از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید. پس از بررسی موضوع، می‌توانید 100% مبلغ را با استفاده از شرایط "تخفیفان صد" پس بگیرید.

آیا پس از خرید باید از خدمات خریداری شده پرینت گرفته شود؟

خیر، تمامی مراحل خرید و استفاده از تخفیف ها به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود.

در حال حاضر برای این مرکز پیشنهاد فعالی موجود نیست!