تا

%0

تخفیف

مجموعه پردیسان

سعادت آباد

6813 خرید تا امروز

1.3

86 نظر

درباره مجموعه پردیسان

مجموعه تیراندازی پردیسان یکی از بهترین و بنام ترین مجموعه های تیراندازی در فرهنگیان است که از مجموعه های تیراندازی شناخته شده و پرطرفدار می باشد .

مجموعه تیراندازی پردیسان توسط مربی با تجربه و با بهره گیری از متخصصان که دارای تجربه و مهارت های ویژه ای هستند ،  فعالیت خود را آغاز نموده است. مجموعه تیراندازی پردیسان یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین سالن های تیراندازی که دارای بیست خط حرفه ای تیراندازی ، پنج خط تیراندازی تفریحی است . همچنین این مجموعه تنها دارنده سیبل الکترونیکی در کشور و هم بزرگترین و حرفه‌ای‌ ترین سالن دارت کشور هست .

مجموعه تیراندازی پردیسان یکی از  پایگاه استعدادیابی و قهرمانی شمال غرب تهران است که قهرمان های بسیاری در این مجموعه آموزش دیده اند.
مجموعه تیراندازی پردیسان خدماتی نظیر تیراندازی با کمان ، تیراندازی با تفنگ و ... خدمات دیگر مثل استفاده از فوتبال دستی، پینگ پنگ، دارت، ایرهاکی، جامپینگ کودکان را ارائه می دهد.

مجموعه تیراندازی پردیسان از کادر مربیگری و دلسوزی مجرب در سطح ملی و  بین‌‌المللی استفاده میکند که تلاش خود را در ارائه بهترین سرویس را به شما عزیزان دارند.

برای رسیدن به مجموعه تیراندازی پردیسان باید به سمت اتوبان شیخ فضل الله نوری جنوب آمده ، بعد از پل حکیم، خروجی فرهنگیان، فاز۲ ،‌ مجموعه تیراندازی پردیسان را خواهید یافت.

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

1.3
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

5 تا 9 شب

روزهای سرویس‌دهی :

روزهای زوج

آدرس :

اتوبان شیخ فضل الله نوری جنوب، بعد از پل حکیم، خروجی فرهنگیان، فاز۲

چگونه می توانم از تخفیف مجموعه پردیسان استفاده کنم؟

از بین پیشنهاد های ارائه شده در همین صفحه، پیشنهاد مورد نظر را انتخاب و تعداد آن را مشخص کنید، سپس روی دکمه خرید کلیک کنید.

پیش از مراجعه به مجموعه پردیسان باید به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از خرید، اطلاعات مرتبط با هر پیشنهاد را به دقت بررسی کنید. ممکن است برای استفاده از خدمات مرکز نیاز به هماهنگی قبلی وجود داشته باشد. برای این منظور از اطلاعات تماس موجود در صفحهٔ پیشنهاد استفاده کنید و راهنمایی بیش‌تر را از مرکز ارائه دهندهٔ خدمات بخواهید.

اگر مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده در تخفیفان و خدمات دریافتی مشاهده کردم، چه کار کنم؟

چنین مواردی را از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید. پس از بررسی موضوع، می‌توانید 100% مبلغ را با استفاده از شرایط "تخفیفان صد" پس بگیرید.

آیا پس از خرید باید از خدمات خریداری شده پرینت گرفته شود؟

خیر، تمامی مراحل خرید و استفاده از تخفیف ها به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود.

در حال حاضر برای این مرکز پیشنهاد فعالی موجود نیست!