تا

%0

تخفیف

مرکز افرینش های ورزشی آفتاب

فرمانیه

الان بسته است

0 خرید تا امروز

4.0

1 نظر

درباره مرکز افرینش های ورزشی آفتاب

آموزش کاراته از مبتدی تا قهرمانی، همراه با آمادگی جسمانی و دفاع شخصی ویژه بانوان در مرکز آفرینش های ورزشی آفتاب معنی کلمه کاراته یعنی هنر جنگیدن با دستان خالی و اگر بخواهیم آن را در یک جمله تعریف کنیم ورزشی است که در عین لطافت و حفظ سلامت ، فرد میتواند با کنترل و اراده خویش ضربات مرگبار یا کنترلی وارد کند. بعبارتی کاراته یک هنر رزمی مبتنی بر ضربه زدن است که از ضربات مشت، لگد، زانو، آرنج و تکنیک‌های دست باز مانند دست چاقویی تشکیل می‌شود. در برخی سبک‌ها فنون گلاویزی، قفل مفصل، مهاری، پرتابی و ضربه به نقاط حساس نیز آموزش داده می‌شود. هنرجویان این رشته کاراته‌کا نامیده می‌شوند و بنابر لزوم داشتن نظم و انضباط می بایست لباس سفید کاراته "گی" را به تن کنند. برای بسیاری از هنرجویان، کاراته یک تمرین عمیق فلسفی است. کاراته-دو به آموزش اصول اخلاقی می‌پردازد و می‌تواند جنبه های معنوی برای پیروان آن داشته باشد. کاراته دارای قدمتی پنج هزار ساله‌است و در حال حاضر، سبکهای مختلف کاراته، بالغ بر صدها سبک می‌شود که در واقع، بازگشت همه آنها به سه سبک اصلی و مادر از سبک‌های اصلی و کنترلی می‌باشد. بطور کلی سبک‌های کاراته به سه دسته تقسیم می‌شود: سبک‌های کنترلی ، سبک‌های غیر کنترلی ، سبک‌های رینگی مختصر رزومه استاد (سرکار خانم دهقانی) : مینا دهقانی مربی و داور رسمی با حکم فدراسیون کاراته کشور و مربی تیم لیگ آینده سازان از سال 1385 ورزش رزمی را با هنر رزمی کاراته شوتوکان آغاز نموده و از همان سال هنر شوتوکان کاراته را زیر نظر مستقیم شیهان نوری ( از ملی پوشان سابق تیم ملی بانوان کشور ) آغاز نمود و در چندین سال اخیر نیز افتخار شاگردی ایشان و حضور در استاژهای بین المللی نظیر اساتید برجسته جهانی و مسابقات بین المللی و آسیایی و... را در کارنامه خود دارد.

امکانات و ویژگی‌ها

مخاطب: بانوان

نوع جلسات: گروهی

جای پارک: آسان

گروه سنی: بزرگسال,نوجوان

دسترسی به وسایل نقلیه: نسبتا آسان

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

4
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

شنبه

08:30-17:30

یکشنبه

08:30-17:30

دوشنبه

08:30-17:30

سه شنبه

08:30-17:30

چهارشنبه

08:30-17:30

پنج شنبه

08:30-17:30

جمعه

08:30-17:30

آدرس :

خیابان فرمانیه لواسانی تقاطع اندرزگو

چگونه می توانم از تخفیف مرکز افرینش های ورزشی آفتاب استفاده کنم؟

از بین پیشنهاد های ارائه شده در همین صفحه، پیشنهاد مورد نظر را انتخاب و تعداد آن را مشخص کنید، سپس روی دکمه خرید کلیک کنید.

پیش از مراجعه به مرکز افرینش های ورزشی آفتاب باید به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از خرید، اطلاعات مرتبط با هر پیشنهاد را به دقت بررسی کنید. ممکن است برای استفاده از خدمات مرکز نیاز به هماهنگی قبلی وجود داشته باشد. برای این منظور از اطلاعات تماس موجود در صفحهٔ پیشنهاد استفاده کنید و راهنمایی بیش‌تر را از مرکز ارائه دهندهٔ خدمات بخواهید.

اگر مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده در تخفیفان و خدمات دریافتی مشاهده کردم، چه کار کنم؟

چنین مواردی را از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید. پس از بررسی موضوع، می‌توانید 100% مبلغ را با استفاده از شرایط "تخفیفان صد" پس بگیرید.

آیا پس از خرید باید از خدمات خریداری شده پرینت گرفته شود؟

خیر، تمامی مراحل خرید و استفاده از تخفیف ها به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود.

در حال حاضر برای این مرکز پیشنهاد فعالی موجود نیست!