باشگاه انقلاب

4.6 امتیاز 481 رأی
سئول خیابان ولیعصر-اتوبان نیایش-مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
تلفن تماس : ۲۳۰۷۹۴۲۱
-

درباره باشگاه انقلاب

 

باشگاه انقلاب

یعنی ورزش استاندارد

وقتی هایی دلت می خواهد ورزش کنی . وقت هایی دوست داری برای خود یک برنامه کامل را فراهم کنی؛ گاهی دوست داری در محیطی باشی که همه به دنبال ورزش هستند و همه می خواهند در آن فقط به تندرستی خود  بپردازند همه می خواهند برای یک هدف به بدن و جسم خود بپردازند . پارک ها و بوستان های تهران این امکان را ندارند، چرا؟ چون در گوشه‌ای یکی بلال می فروشد و یکی دیگر بادکنک، خانواده‌ای پر جمعیت هم همیشه پیدا می شوند  که منقل کبابشان به راه است و دود کباب حسابی شما را از حال ورزش دور می‌کند باید به جایی رفت که همه چیز برای ورزش آماده شده باشد و همه چیز در آنجا به ورزش بپردازند .

استادان ورزش و تربیت بدنی همیشه برای ورزش استاندارد هایی تعریف کرده اند که در آن هر یک از آنها منوط به رعایت کردن پارامتر هایی است و این استاندارد ها به راحتی  به دست نمی آید مگر آنکه هر کدام از آنها را در محیطی خاص و با رعایت ویژگی هایی خاص به دست آورید. از این رو ورزشگاه هارا با استاندار هایی خاص می سازند و از هر جهت هر سالنی را برای ورزشی خاص طراحی می کنند.

باشگاه انقلاب  یعنی این استاندار ها ورزشی . در باشگاه انقلاب همه چیز برای ورزش و ورزش و ورزش طراحی شده است همه می خواهند در باشگاه انقلاب به تناسب اندام خود بپردازند و  دراین باشگاه بسیار خوب همه به دنبال یک ورزش مناسب فصل و البته مناسب اندام خود هستند.

امکانات باشگاه انقلاب را اگر بخواهیم یکی یکی بشماریم صف طولانی از مکان ها ورزشی بسیار خوب برای شما ردیف می شود و البته شاید کمی حوصله شما سر ببرد  اما می توان آن ها را به چند دسته تقسیم کرد که عبارت اند از :

  • · پیاده روی و ورزش های هوازی : که  با جاده تندرستی باشگاه انقلاب
  • · ورزش های آبی : با استخر چهار فصل باشگاه انقلاب
  • · ورزش های داخل سالن : با مجموعه سالن های سر پوشیده باشگاه انقلاب
  • · ورزش های تفریحی : مانند بولنگ و اسکیت باشگاه انقلاب

 

استخر باشگاه انقلاب

استخری انقلابی برای شنای قهرمانی

همیشه چه در فصل تابستان و چه در دیگر فصل های سال برای رفتن به استخر به ویژه به صورت دسته جمعی بین دوستان اختلاف است که  به کدام نوع استخر برویم استخر های سر پوشیده یا روباز ؟ این مشکل فقط در باشگاه انقلاب حل شده است و با ابتکاری بی نظیر به نام استخر چهار فصل باشگاه انقلاب. این یعنی شما با خرید عضویت استخر باشگاه انقلاب دو استخر را در کنار خود دارید  یکی استخر روباز و دیگری  استخری سرپوشیده در ابعادی بارور نکردنی. این دو استخر با حوضچه های آب سرد و گرم و سونا های خشک و بخار خود جمعا به ۵۰۰۰ متر مربع بالغ می‌شوند یعنی به اندازه ۱ زمین فوتبال. استخر روباز باشگاه انقلاب یک استخر رویایی است در میان فضای سبز  و با شکلی بی نظیر  با صندلی‌های مخصوص آفتاب گرفتن رویای شما را برای گذراندن یک روز خوب در آغوش آفتاب را فراهم کرده است گر چه در هر  حال چه در رویا چه در بیداری برای آفتاب گرفتن باید چشم هایتان بسته باشد، اما لذت واقعی آفتاب گرفتن یکی از بهترین لذت هایی است که می توانید در باشگاه انقلاب تجربه اش کنید. 

عضویت باشگاه انقلا با هدیه تخفیف باشگاه انقلاب

این یعنی شاهکار تخفیفان

خوب همه این چیز ها چند کلمه کوتاه بود از چندین حسن این باشگاه بسیار مجهز و استاندارد هر  یک از بخش های آن منانند زمین های تنیس بسیار زیبا و البته مجهز باشگاه و دیگر بخشض های دیگر باشگاه همه و همه باید در جای خود باید به آن پرداخته شود اما این همه امکانات بی هزینه نیست باید برای نگه داری این استاندارد ها در سطح بین الممللی تیم عظیمی از پرسنل تعمیر و نگه داری را همیشه آمده داشت و البته همه این ها مستلزم هزینه است برای همین باشگاه انقلاب ورودیه‌ای برای باشگاه در نظر گرفته است که در نگاه اول کمی زیاد به نظر می رسد اما این راهی دارد که واقعا باید به آن لقب شاهکار خدمت رسانی تخفیفان را داد. این یعنی این که برای باشگاه انقلاب باید یک عضویت باشگاه انقلاب را  یک ساله تهیه کرد که یعنی ۳۹۱۰۰۰ تومتان پرداخت یک جا اما تخفیفان به عنوان عامل انحصاری فروش با تخفیف عضویت باشگاه انقلاب  پذیرای تخفیفانی های عزیز است برای این کار باید اول به سراغ سایت تخفیفان بروید در آن ثبت نام کنید بعد صفحه پیشنهاد تخفیف عضویت باشگاه انقلاب را انتخاب کنید و مراحل خریداری یک به یک پشت سر بگذارید اما اینجا کار عضویت شما در باشگاه انقلاب تمام نشده است باید با در دست داشتن کد تخفیفان و مدارکی که در قسمت ویژگی های صفحه باشگاه انقلاب تخفیفان ذکر شده است ظرف مدت یک هفته به باشگاه انقلاب مراجعه کنید و ثبت نام خود را نهایی کنید . اما تخفیفان کارش به همین جا ختم نمی شود شما اگر در سازمان و یا ارگانی مشغول به کار هستید که تعداد اعضای مشغول به کار آن از ۱۰۰ نفر بیشتر است می توانید از خدمات سازمانی تخفیفان هم بهرمند شوید و برای عضویت در باشگاه انقلاب نه تنها از تخفیف ۲۵% باشگاه انقلاب بهرمند شوید بلکه ۵% تخفیف بیشتر هم برای شما در نظر گرفته خواهد شد یعنی ۳۰% تخفیف برای عضویت باشگاه انقلاب . دیگر وقت عمل است لطفا بجای فکر کردن بیش از این فقط چند بار کلیک کنید . باتشکر سالم تندرست باشید 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید