باغ پرندگان تهران

3.9

اتوبان بابایی

محدوده

2

پیشنهاد فعال

49673

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره باغ پرندگان تهران

یکی از محل های گردشگری در تهران که هر فردی باید برای یکبار هم شده باید از آن بازدید کند. پرندگانی زیبا در دل طبیعت بکر و بسیار چشم نواز است . باغ پرندگان با پرنده هایی متنوع میتواند ساعت ها شما را سرگرم کند و بعد از ساعت ها گردش در این  باغ زیبا  وقت احساس گشنگی است . برای همین امر  مدیران باغ پرندگان رستوران هایی زیبا در آنجا تعبیه کردند که یکی از این رستوران ها رستوران هوبره است.

هوبره نام پرنده ایست که پاها و گردن بلند و منقاری کوتاه و قوی دارد  که در حال انقراض است برای همین اساس این پرنده مورد حمایت بین الملل است و شکار آن غیرقانونی و ممنوع می باشد . شاید دلیل اصلی برای نام گذاری این رستوران برای توجه به انقراض این پرنده ی زیبا باشد . رستوران هوبره از آن دست رستوران هایی است که کمتر می شود جایی مانند آن پیدا کرد چراکه در دل یک باغی زیبا با پرندگان متنوع قرار دارد . پس چه چیزی بهتر از امتحان این رستوران خاص.

رستوران هوبره را وقتی از بیرون نگا میکنید کلبه ای زیبا در دل باغ می یابید اما وقتی داخل این رستوران می شوید فضای شیک و لاکچری آن شما را متعجب می کند . مبلمان زیبا و شیک این رستوران در تناقض با دیوارهای چوبی آن است که این تناقض قطعا دوست داشتنیست .

این فضای شیک نیازمند غذاهای اصیل ایرانیست که رستوران هوبره با آشپزی ماهر و با استفاده از مواد مرغوب و تازه بهترین طعم غذا را برای شما درست میکنند .

این رستوران با کادری مجرب و خوش برخورد روزی به یادماندنی در  کلبه ای وسط باغی زیبا رقم می زند این رستوران قابلیت پذیرایی از 20 نفر را دارد . در این رستوران 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده برروی صورتحساب شما حساب می شود . اینترنت رایگان نیز از مزیت های این رستوران است . . این رستوران قطعا تجربه ایست کاملا متفاوت

برای رفتن به رستوران هوبره مسیرهای متفاوتی وجود دارد مسیر اولی این است که اتوبان شهید بابایی شرق را بروید بعد از خروجی ، وارد لاین کندرو شوید و خیابان کوهستان را بالا بیاید و در دل باغ پرندگان با راهنمایی کارکنان سختکوش باغ رستوران هوبره را پیدا کنید و مسیری دیگر : از خیابان رسالت وارد خیابان هنگام شوید و خیابان کوهستان را پیدا کنید و مانند قبل بعد از آن وارد باغ پرندگان شوید .

ویژگی‌ها

جای پارک :

آسان

مخاطب :

بانوان,آقایان

گروه سنی :

بزرگسال,نوجوان,شش تا یازده سال,زیر شش سال

دسترسی به وسایل نقلیه :

آسان

نزدیکی به مراکز خرید :

دارد

هزینه‌های جانبی :

ندارد

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

3.9
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

شنبه

10:0-16:30

یکشنبه

10:0-16:30

دوشنبه

10:0-16:30

سه شنبه

10:0-16:30

چهارشنبه

10:0-16:30

پنج شنبه

10:0-16:30

جمعه

10:0-16:30

آدرس :

مسیر ۱: اتوبان شهيد بابايی شرق، بعد از خروجی هنگام / الغدیر،خروجی باقری جنوب، لاين كندرو، خيابان كوهستان، باغ پرندگان تهرانمسیر ۲: رسالت، خيابان هنگام، چهارراه استقلال به سمت شرق، خيابان كوهستان، باغ پرندگان تهران

تا

%30

تخفیف

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید