مراکز اپیلاسیون ظفر

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

مراکز اپیلاسیون ظفر

اپیلاسیون در از بین بردن سریع، مقرون به صرفه و ایمن مو از اکثر نواحی بدن فوق العاده است. مراکز اپیلاسیون این روش را برای پشت لب، ابروها، چانه، زیر بغل و بازوها و همچنین پاها و نواحی بیکینی انجام می‌دهند. ماندگاری اپیلاسیون بیشتر از اصلاح است. در حالی که ظرف یک یا دو روز دوباره به سراغ تیغ می‌روید، با اپیلاسیون می‌توانید تا شش هفته بدون مو باشید.

بهترین مزیت رفتن به مراکز اپیلاسیون شمال تهران در محله ظفر این است که موها خیلی سریع رشد نمی‌کنند. اپیلاسیون موها را از ریشه جدا می‌کند. با اصلاح، موها نزدیک به سطح پوست بریده می شوند. حتی با یک تراشیدن بسیار نزدیک، هنوز هم مقدار قابل توجهی از مو درست زیر سطح آماده می‌شود تا ظرف یک یا دو روز ظاهر شوند. در نتیجه، با اپیلاسیون، پوستی فوق العاده صاف به دست می‌آورید.

با اپیلاسیون، مو در فولیکول برداشته می‌شود. این به این معنی است که وقتی مو بازسازی می‌شود و دوباره رشد می کند، این کار را با انتهایی باریک انجام می دهد. این انتها ظریف‌تر است و خشن‌تر نیست، به این معنی که حتی در زمانی که منتظر جلسه بعدی هستید، پوست مانند پس از اصلاح، مودار نخواهد بود.

تخفیف مراکز اپیلاسیون ظفر

اپیلاسیون یک کار زیبایی است. رزرو وقت اپیلاسیون در بهترین مراکز اپیلاسیون، فرصتی است تا زمانی را از روز پرمشغله خود صرف انجام کاری کنید تا احساس خوبی داشته باشید و پوست زیبا و صاف را تجربه کنید. برای رزرو وقت از بالای همین صفحه می‌توانید شروع کنید.