مرکز لیزر ظفر

لیزر ظفر

اصلاح، موچین، اپیلاسیون و دیگر روش‌های از بین بردن موهای زائد زمان‌بر است، اما برای افرادی که ترجیح می‌دهند پوست صاف و بدون مو داشته باشند، ممکن است تنها گزینه موجود به نظر برسد. با این وجود اگر کمی بیشتر هزینه کنید، می‌توانید به نتایج دائمی برسید، که این گزینه لیزر موهای زائد است. لیزر با تکنولوژی بالا از نور برای از بین بردن فولیکول مو استفاده می‌کند و پوستی بدون تیرگی را برای افراد به دنبال دارد.

متخصصین پوست در مراکز لیزر شمال تهران این روش را به این صورت توضیح می‌دهند: انرژی لیزر توسط رنگدانه موجود در فولیکول مو گرفته می‌شود و باعث تخریب ریشه می‌شود. هنگامی‌که ریشه از بین می‌رود، نمی‌تواند موهای بیشتری تولید کند. سه نوع اصلی لیزر وجود دارد: دایود، الکساندرایت، ND:YAG که هر کدام روی پوست عملکرد متفاوتی دارند.

دایود: لیزر دایود برای پوست‌های روشن و تیره مناسب است.

الکساندرایت: این لیزر سریع‌ترین در بین انواع لیزر است و برای نواحی بزرگ‌تر بدن در میان افرادی که دارای پوست روشن تا متوسط هستند، بهترین کاربرد را دارد.

ND:YAG: این نوع لیزر برای تمام پوست‌ها از جمله پوست برنزه قابل استفاده است. در مقایسه با سایر انواع لیزر، برای موهای روشن یا نازک تاثیر کمتری دارد.

مراکز لیزر ظفر

برای انجام دادن لیزر در مراکز لیزر تهران و در محله ظفر باید نکاتی را در نظر داشته باشید. در حالی‌که لیزر موهای زائد می‌تواند روی هر قسمتی از بدن کار کند، اما به صورت ویژه لیزر در ناحیه بیکینی، لب، چانه و زیر بغل موثر است. افرادی که موهای ضخیم و تیره دارند، بهترین کاندیدها برای لیزر موهای زائد هستند. درست مانند اپیلاسیون این روش با برخی از داروها ناسازگار است. هر دارویی که به نور لیزر حساس است باید حداقل یک هفته قبل از لیزر قطع شوند.

همه افراد متفاوت هستند، بنابراین تعداد جلساتی که طول می‌کشد برای هر فردی متفاوت است. لیزر موهای زائد زمانی عمل می‌کند که مو در سرعت رشد فعال باشد. قسمت‌های مختلف بدن سرعت رشد متفاوتی دارند، بنابراین بسته به اینکه کدام نقطه را لیزر می‌کنید، ممکن است زمان طولانی‌تر یا کوتاه‌تری نیاز باشد. اکثر افراد به طور متوسط شش تا هشت جلسه درمانی برای حذف موهای زائد زمان نیاز دارند. قبل از جلسه لیزر ناحیه مورد نظر را باید شیو کنید تا لیزر بتواند به ریشه مو نفوذ کند. تا یک ماه قبل از جلسه لیزر موهای بدن را نباید دکلره، اپیلاسیون و با استفاده از موچین بکنید، زیرا ریشه باید دست نخورده بماند تا لیزر به طور موثر موها را از بین ببرد.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در ظفر

برای پیدا کردن مرکز لیزر خوب در محله ظفر که بتوانید با خیال راحت به آن‌ مراجعه کنید، ازکلینیک‌های بالای این صفحه می‌توانید بهره ببرید. این مراکز لیزر لیزر موهای زائد برای آقایان و بانوان را انجام می‌دهند و متخصص پوست همواره در آن حضور دارند. مراکز لیزر ظفر تمامی خدمات لیزر را با جدیدترین و به روزترین دستگاه‌ها انجام می‌دهند و می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با هر یک از آن‌ها تماس بگیرید و مشاوره‌های لازم را انجام دهید.