اتاق فرار های ولنجک

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

اتاق فرار ولنجک

اگر به دنبال تفریح به همراه ماجراجویی و بالا رفتن آدرنالین خون هستید، باید سری به اتاق فرار شمال تهران بزنید. اتاق فرار یک بازی مهیج و ماجراجویانه است که در آن بازیکنان به همراه تیم (معمولا 8 تا 10 نفر) در یک اتاق موضوعی حبس می‌شوند. بازیکنان یک ساعت فرصت دارند تا رمزها یا کلیدهای حل معما را پیدا کنند تا قفل‌ها باز شوند.

زمانی‌که تمام قفل‌ها باز شد، معما حل می‌شود و بازیکنان می‌توانند اتاق را ترک کنند. برخی از اتاق فرارهای تهران امکان بازی سه یا چهار نفره هم دارند و برای یک روز سرگرم‌کننده می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید.

تقریبا هر فردی که یک بار اتاق فرار را امتحان کرده باشد معتقد است، بهترین سرگرمی دنیا است و ارزش وقت گذاشتن را دارد. در واقع اتاق‌های فرار ترکیبی از یک تئاتر، ماجراجویی فیزیکی، تفکر انتقادی و بازی هستند.

تاریخچه اتاق فرار به ژاپن برمی‌گردد و اولین بار سال 2007 اتاق فرار در ژاپن افتتاح شد. از آن زمان، اتاق فرارهای بسیاری در ایران و جهان ساخته شدند که هر کدام تم و ویژگی خاصی دارند. اتاق فرارها فقط برای حل معما نیستند و اتاق فرارهای ترسناک و عجیب و غریب هم در تهران وجود دارد. مثل اتاق فرار زامبی‌های آخرالزمانی یا اسرار جن‌زده، که از نوع وحشت هستند.

چرا اتاق فرار سرگرم کننده است؟

بنابر یافته‌های علمی دلایل زیادی وجود دارد که ثابت می‌کند این یک تفریح سرگرم کننده است:

1. افزایش تعادل و تداوم کار

اتاق‌های فرار معمولا محدود به زمان هستند. داشتن محدودیت زمانی در انجام کار، احساس فوریت و خطر ایجاد می‌کند که باعث اضافه شدن احساس تعهد به تجربه اتاق فرار می‌شود. خط داستانی که در بازی اتاق فرار طراحی می‌شود احساسات پرشور در بازیکنان ایجاد می‌کند.

همچنین روایت‌های خوب و داستانی اتاق فرار به گونه‌ای طراحی شده‌اند که اشخاص را برای رسیدن به آخر داستان کنجکاو می‌کند. این از دلایلی است که نشان می‌دهد اتاق فرار ابزار خوبی برای یادگیری است و فرصتی را فراهم می‌کند نت به نتیجه موفقیت‌آمیز برسیم. پایان هر بازی نقطه اوجی است که در آن به سرگرمی، آموزش و فرار می‌رسیم.

2. پلی برای تجربه و اوج هیجان

اتاق‌های فرار بسیار جذاب هستند. آن‌ها به خوبی طراحی شده‌اند و از نظر بصری جذاب هستند و بیشتر حواس انسان را درگیر می‌کنند. رفتن به اتاق فرار تجربیات خارق‌العاده‌ای به شرکت کنندگان ارائه می‌دهد. شما وارد یک جو معمولی می‌شوید و اگر پیروز شوید، به صورت قهرمان ظاهر می‌شوید.این تجارب، باعث ترشح دوز سالم آدرنالین و بالا رفتن تعداد تنفس انسان‌ها می‌شود.

اتاق فرار در ولنجک

اتاق فرارهای ولنجک یکی از مهیج‌ترین سرگرمی‌ها را دارند و می‌توانید برای تفریح با دوستان آن‌ها را انتخاب کنید. یکی از اسکیپ روم‌هایی که در ولنجک معروف است، کیوب کلاب مجموعه توچال است که داستانی هیجان‌انگیز دارد.

کیوب کلاب بام تهران

یکی از بهترین اتاق فرارهای تهران بدون شک کیوب کلاب است که داستان وقایع قبل از انتخابات ریاست جمهوری را بیان می‌کند. هدف بازی در این اتاق فرار به این صورت است که از هر گونه عملیات تروریستی باید جلوگیری شود و برای این کار به مشارکت دیگر اعضای تیم که در واقع ماموران سیا هستند، نیاز دارید.

برای خرید بلیت این اتاق فرار و انواع دیگر اتاق فرار تهران از بالای این صفحه می‌توانید اقدام کنید. هزینه رزرو اتاق فرار با تخفیف است و بعد از خرید می‌توانید هر روزی از هفته که  فرصت داشتید، به اتاق فرار بروید.