اتاق فرار های ونک

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

اتاق فرار ونک

اتاق فرار جدیدترین سرگرمی دنیاست که طوفان به پا می‌کند. این بازی راهی سرگرم کننده و تعاملی برای گذراندن وقت با خانواده و دوستان است. در این بازی‌ چالشی برای  فرار از زندگی واقعی و روزمره، گروه‌هایی از مردم در اتاقی حبس شده‌اند و باید با هم کار کنند تا معماها و سرنخ‌ها را حل کنند تا قفل در را باز کنند و در یک محدوده زمانی مشخص فرار کنند.

اتاق‌ فرار از دورهمی‌های خانوادگی و جشن تولد گرفته تا فعالیت‌های تیم‌سازی شرکتی، چالش هیجان‌انگیز پازل‌ها را همراه با هیجان یک تجربه تعاملی ارائه می‌کنند. چرا اتاق های فرار سرگرم کننده هستند و چه چیزی باعث می شود سبک های مختلف اتاق فرار ارزش امتحان کردن را داشته باشند؟

چرا باید به اتاق فرار بروید؟

اتاق فرارهای شمال تهران به گونه ای طراحی شده اند که محیطی واقع گرایانه ایجاد کنند. بازیکنان بخشی از داستان می شوند و احساس می کنند که به دنیای دیگری قدم گذاشته‌اند. به عنوان مثال، ممکن است در دنیای آخرالزمانی معماها را حل کنید یا به دنبال سرنخ‌هایی برای حل معمای قتل باشید.

اتاق فرارهای شمال تهران با افزودن عناصر واقع گرایی، مانند وسایل و جلوه های صوتی، تجربه ای واقعا فراموش نشدنی را ایجاد می‌کنند. مطالعات نشان می‌دهد که افراد با سطوح مختلف دشواری هدایت می‌شوند. ما دوست داریم به چالش کشیده شویم و مهارت‌های حل مسئله خود را آزمایش کنیم. با این حال، برخی از معماها ممکن است برای برخی کار کنند در حالی که برای برخی دیگر بسیار آسان یا دشوار هستند.

اتاق‌های فرار معماهای منحصر به فردی را ارائه می‌دهند که توانایی ذهنی و فیزیکی هر فرد را به چالش می‌کشد. این چالش‌ها به بازیکنان این امکان را می‌دهد که هنگام حل پازل‌ها احساس موفقیت کنند. به عنوان مثال، ایستگاه قطبی در یک اتاق فرار به تجربه تغییر دهنده زندگی از بیدار شدن در یک مرکز تحقیقاتی قطبی متروک می‌اندازد و تنها با 30 دقیقه فرصت برای پیدا کردن  راهی برای برقراری ارتباط با امدادگران! فرقی نمی‌کند هیجان بخواهید یا معما، اتاق‌ فرارهای سرگرم‌کننده برای بچه‌ها و بزرگسالان وجود دارد که شما را به ماجراجویی دعوت  می‌کند.

تخفیف بهترین اتاق فرار ونک

از بالای این صفحه می‌توانید بهترین اتاق فرار ونک را مشاهده کنید. این اتاق فرارها با سناریو و تم‌های مختلفی هستند و شما می‌توانید برای اوقات فراغت و تجربه هیجان جدید رفتن به این اتاق فرارها را تجربه کنید.