دندانپزشکی ونک

دندانپزشکی ونک

اگر به دنبال لبخند زیبا و سفیدی هستید که هم زیبا و هم سالم باشد، باید به سلامت دهان و دندان توجه کنید و به طور کامل از آن مراقبت کنید. با استفاده از ترکیب مراقبت‌های پیشگیرانه ملایم و درمان‌هایی که در کلینیک های دندانپزشکی شمال تهران انجام می‌دهید، می‌توانید تا حدی داشتن لبخندی زیبا را تضمین کنید.

لبخند شما اولین چیزی است که مردم به آن توجه می‌کنند. لبخند سالم یک شبه به دست نمی‌آید و روش‌های مختلفی برای کمک به ایجاد و حفظ آن نیاز است. لبخند زدن نقش مهمی در زندگی دارد و راهی برای کمک به بهبود خلق و خوی انسان‌هاست. داشتن دندان‌های زیبا ترفندهای زیادی دارد که باید با مشورت متخصص دندانپزشک یکی از این ترفندها را به کار بگیرید.

انواع دندانپزشکی زیبایی

همه روش‌های زیبایی برای همه کار نمی‌کند. دندانپزشک می‌تواند به هر شخص کمک کند، کدام روش برای تقویت لبخند و زیبایی دندان، بهترین کاربرد را دارد. برخی از این روش‌ها عبارتند از:

بلیچینگ دندان

سفید کردن دندان که به آن بلیچینگ نیز می‌گویند، می‌تواند دندان‌ها را در برابر تغییر رنگ یا لکه‌ها روشن و سفید کند. این روش را می‌توان در مطب‌های دندانپزشکی تهران یا در خانه انجام داد. همه دندان‌ها قابلیت بلیچینگ کردن ندارند و مهم است ابتدا با دندانپزشک خود مشورت کنید.

روکش‌های دندان

روکش‌ها پوسته نازکی هستند که از مواد کامپوزیت ساخته شده‌اند. آن‌ها به طور سفارشی درست می‌شوند و در قسمت‌های مختلف دندان قرار می‌گیرند. روکش را می‌توان برای درمان بیماری‌های دندانی مثل دندان کج، تغییر رنگ دندان‌ها، دندان‌های تراشیده یا حتی برای پوشاندن فضاهای بین دندان‌ها استفاده کرد.

ایمپلنت

 ایمپلنت دندان وسیله‌ای فلزی است که برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته طراحی شده است. این دستگاه معمولا از تیتانیوم ساخته می‌شود و با جراحی در استخوان فک، جایی که دندان از بین رفته است، قرار می‌گیرد. ایمپلنت دندان به عنوان ریشه دندان طراحی شده است و می‌تواند دندان‌های مصنوعی مانند تاج، بریج یا پروتز دندان را محکم کند.

روکش تاج دندان

به این روکش‌ها کلاهک هم می‌گویند و به طور سفارشی ساخته می‌شوند تا پس از تهیه توسط دندانپزشک، روی کل دندان شما قرار بگیرد. آن‌ها معمولا از اکریلیک یا چینی ساخته می‌شوند که در برابر فشار مقاوم باشند. روکش‌ها را می‌توان در کلینیک دندانپزشکی برای درمان دندان‌های بد شکل، پوسیده، دارای بریدگی یا پر کردن و پوشاندن فضای بین دندان‌ها استفاده کرد.

کلینیک دندانپزشکی ونک

تمام کلینیک‌های دندانپزشکی ونک انواع خدمات بلیچینگ، کامپوزیت، روکش ونیر، ایمپلنت و جراحی‌های لثه را انجام می‌دهند. این خدمات فقط شامل خدمات زیبایی نیست و سایر روش‌های رایج برای مشکلات دهان و دندان مثل کشیدن دندان، عصب کشی یا پر کردن هم در این مطب‌ها ارائه می‌شود. اما برخی اوقات شما در نیمه شب دچار دندان درد شدید و غیرقابل تحمل می‌شوید اما نگران نباشید شما در هر ساعت شبانه روز می‌توانید به دندانپزشکی های شبانه روزی ونک مراجعه کنید.

برای مشاهده قیمت با تخفیف این کلینیک‌ها از بالای همین صفحه می‌توانید اقدام کنید. هزینه خدمات دندانپزشکی در تمامی این مطب‌ها با تخفیف و هزینه پایین در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه انواع خدمات زیبایی یا ترمیمی و انجام مشاوره قبل از جلسات با کلینیک‌های دندانپزشکی در منطقه ونک تماس بگیرید و از خدمات با تخفیف آن‌ها استفاده کنید.