شهربازی های تهرانپارس

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

شهربازی تهرانپارس

شهربازی سرپوشیده در واقع فضایی سرپوشیده است که در آن وسایل مختلفی برای تفریح و سرگرمی افراد در سنین مختلف وجود دارد. شهربازی شرق تهران اغلب در مراکز تجاری معروف و هتل‌ها برای جلب مشتریان احداث می‌شود. تنوع در دستگاه‌های شهربازی سرپوشیده از مهم‌ترین عواملی است که باعث جذب افراد به خصوص کودکان به آن می‌شود.

اکثر وسایل شهربازی مورد استفاده در فضای بازی سرپوشیده از نوع الکترونیکی یا گیمی هستند و کاربر در ازای بازی با هر دستگاه به مقدار جایزه‌ای که به دست آورده ‌است، بلیط دریافت می‌کند. این بلیط‌ها در بخش دریافت جوایز می‌تواند به کاربر کمک کند.

شهربازی سرپوشیده در تهرانپارس

شهربازی‌ های تهران، همیشه برای تمام افراد در هر گروه سنی جذاب هستند و می‌توانند لحظات هیجان‌انگیزی را برای کودکان شما فراهم کنند. اگر به دنبال بهترین شهربازی برای بزرگسالان هستید و می‌خواهید چند ساعتی را در کنار دوستان خود در بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران بگذارنید، می‌توانید به محله تهرانپارس بروید. شهربازی‌های سرپوشیده زیادی در محله تهرانپارس هست که بسیاری از آنها مناسب تمام گروه‌های سنی هستند.

شهربازی تهرانپارس آناهید

ایستگاه شادی یا شهربازی سرپوشیده آناهید، با مساحت 4 هزار متر مربعی در منطقه سرخه‌حصار واقع شده و با بازی‌های جذاب و متنوع خود می‌تواندتفریح و سرگرمی‌های زیادی را برای شما خلق کند. بیش از 80 دستگاه بازی مختلف در ایستگاه شادی وجود دارد که بازی‌های واقعیت مجازی مختلف، سالتو، بیلیارد، ایرهاکی و ... از جمله آن‌ها هستند. به علاوه، سالن بولینگ شهربازی آناهید با وسعت زیاد و فضایی ویژه برای افرادی که به این بازی علاقه‌مند هستند، در دسترس است.

ایستگاه شادی را می‌توان بهترین شهربازی شرق تهران معرفی کرد. این مجموعه در سه‌راه تهرانپارس و ابتدای خیابان دماوند (به سمت شرق) واقع شده است.

شهربازی تهرانپارس تخفیفان

اگر قصد رفتن به بهترین شهربازی‌ تهرانپارس را دارید و می‌خواهید ساعت‌های زیادی را در این شهربازی‌ها سپری کنید، توصیه می‌کنیم بلیط شهربازی را از همین صفحه تهیه کنید. بلیط شهربازی های تهرانپارس در تخفیفان با هزینه کمتر و تخفیف ویژه است و شما می‌توانید برای یک تا چند ساعت بازی، هزینه کمتری پرداخت کنید.