اتاق فرار های تهرانپارس

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

اتاق فرارهای تهرانپارس

شرکت در بازی‌های گروهی یکی از تفریحات محبوب و پرطرفدار است. یکی از این بازی‌های گروهی، اتاق فرار است که می‌توانید همراه با دوستان یا همکاران در آن مهیج شرکت کنید. حتما تا امروز اسم اتاق فرار یا اسکیپ روم به گوش شما خورده است و دوست دارید برای یک بار هم شده این بازی را در اتاق فرارهای شرق تهران تجربه کنید.

با توجه به اینکه اتاق فرار، سناریو و داستان‌های مختلفی دارد بهتر است قبل از شرکت در بازی سناریو مورد نظر خود را با مشورت دوستان انتخاب کنید و همه اتاق فرارها را بررسی کنید تا موضوع مورد علاقه‌تان را پیدا کنید. این بازی الهام گرفته از نسخه ویدیو گیم اسکیپ روم است و طراحان اولیه آن ژاپنی هستند. در حال حاضر 28000 هزار اتاق فرار در سراسر جهان موجود است و هر روزه اتاق فرارهای جدیدی برای تمامی گروه سنی طراحی می‌شوند.

ویژگی اتاق فرارهای تهرانپارس

یکی از ویژگی‌های اصلی در اتاق فرار، نیاز به تلاش تیمی است. وقتی برای بازی در یک اسکیپ روم شرکت می‌کنید، در اتاقی با دیگر افراد حبس می‌شوید. اگر بخواهید با تیم همراه شوید باید سرنخ‌ها را پیدا کنید. سپس جمع کردن سرنخ به شما و کل گروه کمک می‌کند تا ماموریت را کامل کرده و از اتاق فرار کنید.

هر بازی حدود یک ساعت طول می‌کشد و معمولا تعداد افراد بین 6 تا 8 نفر است. یکی از راه‌های عالی برای تیم سازی و تمرین کردن آن، انجام دادن همین بازی گروهی است، زیرا همه باید برای حل معما با هم کار کنند.

بهترین اتاق فرارهای تهران، اتاق فرارهای موضوعی هستند، یکی از اسکیپ روم‌های جالب که بر اساس فیلم بیگانه طراحی شده است، به دام افتاده در فضا است که در سال 2100 اتفاق می‌افتد. در این سناریو با یک سفینه فضایی متروک در فضای مرده روبه رو خواهید شد. به طور کلی هر بازی یک موضوع خاص دارد و شما می‌توانید در هر کجا، هر کسی و در هر زمانی باشید. اما نکته اصلی این است که بتوانید با مشارکت اعضای تیم از اتاق فرار کنید.

ماجراجویی در اسکیپ روم یک راه عالی برای بیرون آمدن از زندگی روزمره،خارج شدن از چارچوب ذهنی و یادگیری چیزهای جدید است. همچنین به شما کمک می‌کند به خودتان یادآوری کنید زندگی را زیاد جدی نگیرید و هر چند وقت یکبار به فکر تفریح و سرگرمی باشید.

بهترین اتاق فرارهای تهرانپارس

منطقه تهرانپارس مجموعه‌های تفریحی زیادی دارد که متنوع‌ترین آن‌ها برای بازی اتاق فرار در این صفحه قرار گرفتند. از اتاق فرار اسکیپ چلنج 1 تا مجموعه اتاق مردگان را می‌توانید از طریق این صفحه با تخفیف رزرو کنید. اگر برای یک روز پر چالش و ترسناک با چاشنی حل معما و فرار آماده هستید، پیشنهاد ما به شما رفتن به اتاق فرارهای تهرانپارس است. شما می‌توانید با تخفیف ویژه یک تفریح گروهی و دسته جمعی را برای تعطیلات یا آخر هفته رزرو کنید.