مرکز ماساژ تجریش

مرتب‌سازی بر اساس:

 • پیش فرض
 • جدیدترین
 • محبوب‌ترین
 • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

مرکز ماساژ تجریش

سالیان طولانی است که ماساژ به عنوان یک تکنیک درمانی و آرامش بخش مورد استفاده قرار گرفته می‌گیرد. این روش از طریق دستکاری بافت‌ها و ماهیچه‌ها با استفاده ترکیبی از فشار، مالش و گرمای دست است که فواید مختلفی برای سلامتی بدن دارد. بسته به جایی که ماساژ نیاز دارد، ماساژور ممکن است از دست‌ها، انگشتان، ساعد، آرنج و حتی گاهی اوقات از زانو و پاهای خود استفاده کند. انواع مختلف ماساژ در مراکز ماساژ شمال تهران انجام می‌شود که هر نوع آن از فرهنگ و تاریخی باستانی سرچشمه می‌گیرند.

مزایای اصلی ماساژ درمانی

به گفته انجمن ماساژ آمریکا، تحقیقات زیادی فواید ماساژ را برای مسائل مختلف نشان می‌دهد:

 • از بین بردن خستگی یا درد
 • کمک به آرتروز زانو
 • بهبودی درد بعد از عمل جراحی
 • تسکین بیماران دارای سندروم درد مزمن
 • تقویت عملکرد سیستم ایمنی
 • کاهش دفعات سردرد
 • کمک به تنظیم فشار خون

انواع عمده ماساژ

بیش از 80 نوع ماساژ شناخته شده وجود دارد که هر کدام ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند. رایج‌ترین انواع این ماساژها که همه در مراکز ماساژ تهران انجام می‌شوند، به کاهش استرس، بهبود آسیب‌های جسمی و مدیریت درد کمک می‌کنند.

ماساژ تای

این نوع ماساژ تایلندی است که مرتبط با یوگا از فرهنگ هندی می‌آید. در این نوع ماساژ روی اندام‌ها و مفاصل کار می‌کند. اصولی مثل مقاومت، کشش و کشیدن در این روش به طرز ماهرانه‌ای روی بدن اعمال می‌شود.

ماساژ شیاتسو

این ماساژ ابتدا در چین رواج پیدا کرده است. ماساژ شیاتسو بر پایه طب سنتی و طب سوزنی است. در شیاتسو از انگشتان به صورت ماهرانه استفاده می‌شود. علاوه بر این، تکنیک‌های دیگری مثل حجامت و طب سوزنی با این ماساژ ترکیب شده است.

ماساژ با سنگ

ماساژ سنگ به دو دسته گرم و سرد تقسیم می‌شود. نقطه شروع این ماساژ آریزونا در آمریکا است ولی قدمت آن به هندی‌ها برمی‌گردد. سنگ‌ها در طول ماساژ پس از درمان سرد و گرم می‌شوند. سنگ‌ها در قسمت‌های مختلف بدن قرار می‌گیرند و در عین حال بر اساس اصول خاصی انجام می‌شود.

تخفیف ماساژ تجریش

اگر از دردهای عضلانی رنج می‌برید یا از نظر روحی دچار استرس‌های زیادی شدید، داشتن جلسات ماساژ می‌تواند به کم شدن دردها و کاهش استرس‌های روزمره کمک کند. در انواع ماساژ، تکنیک خاصی روی نقاط مختلف بدن انجام می‌شود که در نهایت هدف همه آن‌ها رسیدن بدن به آرامش است. طی جلسه ماساژ بدن شما به آرامش می‌رسد و استرس از شما دور خواهد شد. با یک جلسه ماساژ از تمام مزایای آن بهره‌مند خواهید شد.

اگر در محله تجریش به دنبال بهترین مراکز ماساژ با تخفیف هستید، به بالای همین صفحه مراجعه کنید. در این صفحه تمام مراکز و کلینیک‌هایی که به طور تخصصی در تجریش ماساژ درمانی انجام می‌دهند، قرار دارند که هزینه آن‌ها با تخفیف است. در این سالن‌های ماساژ انواع ماساژهای معروف و مطرح دنیا برای مراجعه کنندگان انجام می‌شود. انواع ماساژ تایلندی، چینی و هندی با برترین متدها که تاثیر گذاری بالایی دارند در این مراکز انجام می‌شوند و حتی می‌توانید به عنوان هدیه برای دوستان خود یک جلسه ماساژ رزرو کنید و آن‌ها را از استرس‌های روزمره دور کنید.