اتاق فرار های تجریش

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

اتاق فرار تجریش

اتاق فرار یک بازی ماجراجویی 60 دقیقه‌ای محبوب و پرطرفدار است. در این بازی بازیکنان باید برای یک هدف مشخص بجنگند و فرار کنند. نکته جالب آن کشف سرنخ‌ها، حل معماها و تکمیل وظایف در اتاق‌های مختلف است. اگر به دنبال تفریحی هیجان‌انگیز و بسیار جالب هستید، اتاق فرارهای شمال تهران با تمامی داستان‌ها و تم‌ها وجود دارند که انتخاب خوب برای سرگرمی با دوستان است.

هدف اصلی در تمامی بازی‌های اتاق فرار، فرار کردن از اتاق و آزادی است. در این بازی محدودیت زمانی 60 دقیقه برای حل پازل، کشف معما و فرار کردن وجود دارد و باید با سرعت بالا همه معماها حل شوند.

سناریوی اتاق فرار به صورتی طراحی می‌شود که همه افراد در بازی غرق شوند و با انجام دادن معما و دنبال کردن سرنخ‌ها درگیر بازی شوند. ممکن است در سلول زندان حبس شوید یا در یک پناهگاه زیرزمینی باشید. حتی ممکن است در دفتر یک کارگاه باشید و باید قاتل را پیدا کنید.

برای کسانی که می‌خواهند حس ترس و ماجراجویی در کنار کشف کردن مسائل را تجربه کنند، این تفریح بسیار جذاب است و می‌توانید با گروهی از دوستان یا خانواده برای فرار کردن از هر اتاق نقشه بریزید.

اتاق‌های فرار برای افرادی با سنین 10 تا 100 سال مناسب است. هنگامی که وارد اتاق فرار می‌شوید توسط شخصی که وظیفه راهنمایی دارد، مورد استقبال قرار می‌گیرید و تمام قوانین به تیم شما آموزش داده می‌شود. در صورتی که در یک اتاق گیر کنید، وظیف راهنما کمک کردن  و دادن سرنخ‌های بیشتر است.

سپس به در اصلی راهنمایی می‌شوید و در این مرحله، گیم مستر قوانین یا اطلاعات بیشتری از بازی به افراد می‌دهد. به محض اینکه گیم مستر درب اتاق را ببندد بازی شروع می‌شود و تایمر شزوع به حرکت می‌کند. از زمانی که در بسته شود تمام افراد تیم باید دنبال قفل، سرنخ و پازل باشند و راهی برای فرار پیدا کنند.

رزرو اتاق فرار تجریش

اتاق فرارهای تجریش سناریوهای متفاوتی دارند و قبل از رزرو بلیط باید سناریوی اتاق فرار را مطالعه و بررسی کنید. یکی از سناریوهای کلاسیک، رازهای کارآگاهی استو شما به دفتری منقل می‌شوید، جایی که سرنخ‌ها و پازل‌ها پنهان شده‌اند و یک دستگاه خاص، مظنون جنایی یا راه‌حل یک معما را نشان می‌دهد. وظیفه شما و هم تیمی‌هایتان بازرسی و پیدا کردن راه حل است.

یکی دیگر از ژانرهای اتاق فرار، تم ترسناک است که بسیار محبوب است. جایی که شما باید تایمر و ترس‌های خود را شکست بدهید. ممکن است در مسیر شما قاتل یا افراد روانی قرار بگیرند و باید در هر مرحله راهی برای فرار پیدا کنید. بعضی از اتاق فرارها علمی و تخیلی هستند و پر از پازل‌های هوشمندانه، سرنخ‌های دیوانه کننده و تجهیزات که پیچیدگی و شگفتی خاص خودشان را دارند.

اتاق فرار تجریش تخفیفان

در قسمت بالایی این متن انواع اتاق فرارهای تهران و اتاق فرارهای منطقه تجریش قرار دارند. رزرو تمام این اتاق فرارها با تخفیف است و درصد تخفیف روی هر کدام از اتاق فرارها مشخص شده است. با رزرو اتاق فرار می‌توانید تفریحی هیجانی و رمزآلود را تجربه کنید و برای گذراندن یک آخر هفته جذاب با دوستان برنامه‌ریزی کنید.