مراکز لیزر جنوب تهران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

لیزر جنوب تهران

 لیزر موهای زائد یکی از پرطرفدارترین روش‌های از بین بردن موهای ناخواسته بدن است که در سال‌های اخیر تقاضا براى انجام به شدت زیاد شده است. ابداع روش لیزر مو‌های زائد باعث شده تا از شر اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر و دستگاه اپیلیدی همچنین جوش ها و موهای زیر پوستی خلاص شویم؛ چرا که این روش‌ها زمان‌بر هستند و نتیجه آن ماندگاری کمی دارد.

قبل از هر چیزی، لیزر مو‌های زائد چیست و چگونه انجام می‌شود؟ همانطور که می‌دانید لیزر پرتو نوری است. اما نوری که ویژگی‌های فیزیکی خاصی دارد و بسیار پرانرژی است. لیزرها در پزشکی و صنعت استفاده‌های زیادی دارند. در صنعت برای برش و حکاکی و در پزشکی از لیزر برای جراحی‌های مختلف مثل جراحی چشم (لیزیک) استفاده می‌شود.

در طی جلسه لیزر، لیزر نوری از خود ساطع می‌کند که این نور توسط کیسه‌های لوله‌ای شکل درون پوست که مو را به وجود می‌آورند، جذب می‌شود. انرژی نور به گرما تبدیل می‌شود و به این کیسه‌ها یا همان فولیکول‌های مو آسیب می‌رساند. این آسیب رشد موها را در آینده مهار کرده یا تا حد زیادی آن را به تاخیر می‌اندازد.

نور لیزر هر چیزی که تیره‌ رنگ باشد را حرارت داده و می‌سوزاند. با حرارت دادن و سوزاندن موی تیره‌رنگ داخل فولیکول مو، خود فولیکول نیز آسیب می‌بیند و از بین می‌رود. هرکدام از موهای بدن ما دارای یک چرخه‌ی رشد و استراحت هستند. در یک زمان مشخص اکثر موهای بدن ما در فاز استراحت هستند و تعداد کمی از آن‌ها در فاز رشد هستند.

اگر هنگام لیزر موهای زائد ، فولیکول مو در فاز استراحت باشد، اشعه لیزر بر آن اثری ندارد. به همین دلیل است که برای از بین بردن تمامی ‌موها به چندین جلسه درمان با لیزر در تهران، با فاصله های زمانی مشخص نیاز است. با هر جلسه رفع موهای زائد تعدادی از فولیکول‌های فعال مو سوخته می‌شوند و بالاخره پس از مدتی تمامی‌ موها از بین می‌روند.

مراکز لیزر جنوب تهران

شما می‌توانید در بالای این صفحه کلینیک و مارکز لیزر جنوب تهران را مشاهده کنید. این مراکز لیزر در مناطق مختلفی از جنوب تهران مانند نازی آباد یا عبدل آباد قرار دارند و می‌توانید با توجه به نزدیکی به محل زندگی خود یکی از آن‌ها را لنتخاب کنید.

هزینه هر جلسه لیزر موهای زائد با توجه به پکیج انتخابی شما متفاوت است اما برای کاربران تخفیفان این هزینه با تخفیف و قیمت پایین‌تری در نظر گرفته می‌شود. برای قیمت و جزئیات دیگر هر مرکز روی آن کلیک کنید تا اطلاعات کامل را مشاهده و مرکز مورد نظر خود را انتخاب کنید.