شهربازی های جنوب تهران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

شهربازی جنوب تهران

یکی از جذابیت‌های شهر تهران این است که در هر محله و منطقه شهربازی‌های روباز یا سرپوشیده زیادی دارد و شما می‌توانید به راحتی سرگرم شوید. شهربازی های تهران فقط مخصوص کودکان نیست و گاهی اوقات ما بزرگسالان هم نیاز داریم به این مکان‌های تفریحی برای تخلیه انرژی و به یاد آوردن خاطرات کودکی برویم.

جنوب تهران هم شهربازی‌های روباز و سرپوشیده زیادی دارد و می‌توانید برای تجربه انواع تفریح و سرگرمی و دستگاه‌های بازی ترسناک به شهربازی جنوب تهران بروید. از شهربازی ایده‌آل گرفته تا شهربازی تیراژه2 همه این‌ها فقط بخشی از شهربازی های جنوب تهران هستند.

بهترین شهربازی جنوب تهران

بهترین شهربازی‌های جنوب تهران امکانات تفریحی و رفاهی متنوعی دارند و برای یک روز سرگرم‌کننده بسیار عالی هستند. برخی از این شهربازی‌ها داخل پارک قرار دارند و برخی دیگر سرپوشیده هستند و بازی‌های ویدیویی هم دارند.

شهربازی بعثت

شهربازی بعثت یکی از بهترین شهربازی های جنوب تهران است که در میدان شوش قرار دارد. این شهربازی امکاناتی مثل سینما چند بعدی، چرخ و فلک، سورتمه فضایی، ماشین کوبنده و وسایل تفریحی متنوعی دارد.

شهربازی رازی

شهربازی رازی یک شهربازی کوچک در جنوب تهران است که در بوستانی با همین نام به وسعت 257 هزارمترمربع قرار گرفته است. این شهربازی وسایل و دستگاه‌های بازی مثل سرسره آبشار، کشتی صبا و چرخ و فلک دارد.

شهربازی بسیج

شهربازی بسیج یک شهربازی قدیمی و محبوب در جنوب شرقی تهران است. این شهربازی بیش از سه هزار مترمربع وسعت دارد و وسایل بازی متنوعی برای کودکان دارد. وسایل بازی این شهربازی شامل رنجر، رودخانه وحشی، سفینه، سورتمه، آپولو، ترن هوایی، چرخ و فلک، تاب، آبشار، کشتی صبا، قالیچه پرنده، گردش فضایی و غیره است. قیمت وسایل بازی در شهربازی پارک بسیج ارزان است و نسبت به دیگر شهربازی های روباز تهران، مبلغ کمتری برای هر بازی باید پرداخت کنید. یکی از ویژگی‌های خوب این شهربازی دسترسی به وسایل نقلیه عمومی است و شهربازی در کنار ایستگاه متروی بسیج قرار دارد.

شهربازی صبا مال

مرکز خرید صبا در میدان حر یکی از مراکز تفریحی تهران است که در آن شهربازی سرپوشیده قرار دارد. اینش هربازی بیش از 80 دستگاه بازی متنوع و هیجان‌انگیز دارد که برای کودکان بسیار عالی و سرگرم‌کننده است. البته شهربازی صبا مال فقط مختص کودکان نیست و نوجوانان و بزرگسالان هم می‌توانند از امکانات تفریحی متعدد  آن لذت ببرند.

تخفیف بلیط شهربازی های جنوب تهران

شما می‌توانید در تخفیفان، بلیط شهربازی جنوب تهران را با تخفیف و به صورت آنلاین تهیه کنید. برخی از این شهربازی‌ها کارت اعتباری دارند و می‌توانید آن‌ها را شارژ کنید و برای هر دستگاه استفاده کنید. برخی دیگر از این شهربازی‌ها برای هر وسیله بازی بلیط جداگانه دارند که باید از قبل آن را بخرید. برای مشاهده هیجان‌انگیزترین شهربازی هیا جنوب تهران از بالای همین صفحه شروع کنید.