مراکز اپیلاسیون شهرک غرب

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

مرکز اپیلاسیون شهرک غرب

اپیلاسیون روشی برای از بین بردن موهای زائد است که نیمه دائمی محسوب می‌شود و موها را از ریشه جدا می‌کند. تقریبا هر ناحیه‌ای از بدن ، از جمله ابروها، صورت، موهای ناحیه تناسلی، پاها، بازوها، کمر، شکم و پاها را می‌توان اپیلاسیون کرد. انواع مختلفی از موم‌ها در بهترین مراکز اپیلاسیون غرب تهران وجود دارد که مناسب برای هر نوع پوست هستند.

انواع اپیلاسیون شامل ترکیبی گرم است که روی پوست مالیده می‌شود و پس از سرد شدن به سرعت پاک می‌شود. دو نوع مختلف موم سرد و موم گرم وجود دارد. موم نرم برای برداشتن نیاز به نوار دارد و این نوار روی پوست چسبانده می‌شود تا موها بر خلاف جهت رشد برداشته شوند. موم‌های سخت خود به خود سفت هستند و بدون نوار موها را حذف می‌کنند. اپیلاسیون در موهای روشن و تیره به یک اندازه موثر است و سرعت رشد موها مهم‌تر است.

مرکز اپیلاسیون در شهرک غرب

مراکز اپیلاسیون زیادی در شهرک غرب وجود دارد که قبل از رفتن به آن‌ها باید چند نکته را رعایت کنید. مراقبت و آماده سازی ناحیه قبل از اپیلاسیون به اندازه مراقبت بعد از آن اهمیت دارد. قبل از جلسه اپیلاسیون، موها را کوتاه کنید. اپیلاسیون موهای بلندتر می‌تواند دردناک باشد. 24 تا 48 ساعت قبل از قرار ملاقات، ناحیه مورد نظر را لایه برداری کنید. این کار باعث نرمی و لطافت پوست می‌شود و از رشد موهای درونی جلوگیری می‌کند.

دوش گرفتن در روز جلسه برای باز کردن فولیکول مو و حذف راحت موهای زائد الزامی است. بهتر است هیچ گونه دئودورانت، آرایش، لوسیون، صابون، پودر، عطر یا محصولات برنزه کننده در ناحیه مورد نظر استفاده نکنید.

تخفیف مراکز اپیلاسیون در شهرک غرب

برای رزرو نوبت و رفتن به بهترین مراکز اپیلاسیون تهران می‌توانید از بالای صفحه اقدام کنی. با توجه به اینکه اپیلاسیون موهای زائد را به طور نیمه دائمی از بین می‌برد و رشد موها را طی مدت زمان کوتاهی متوقف می‌کند، بهتر است به صورت منظم به جلسات اپیلاسیون بروید. مراکز اپیلاسیونی که در این صفحه مشاهده می‌کنید، با تخفیف و هزینه مناسب است و می‌توانید به سادگی از شر موهای زائد خود خلاص شوید.