مراکز اپیلاسیون سعادت آباد

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

مراکز اپیلاسیون سعادت آباد

اپیلاسیون فرایند حذف موهای زائد است که در مراکز اپیلاسیون با استفاده از موم نواری، موها را به طور موثری از ریشه از بین می‌برند. در سالن‌های زبیایی این روش با بهترین محصولات که حساسیتی ندارند و پوست را تحریک نمی‌کنند، اپیلاسیون انجام می‌شود. در این روش موهای بدن ضخیم یا تیره نمی‌شوند. اپیلاسیون موها را از ریشه از بین می‌برد و اغلب باعث ضعیف شدن ریشه می‌شود. بنابراین، با رفتن منظم به مراکز اپیلاسیون سعادت آباد می‌توانید موهای ظریف و کمتری داشته باشید.

خدمات اپیلاسیون در سعادت آباد

خدمات اپیلاسیون برای از بین بردن سریع، مقرون به‌صرفه و ایمن موهای اکثر نواحی بدن فوق العاده است. مراکز اپیلاسیون غرب تهران در محله سعادت آباد، اپیلاسیون را برای نواحی بالای لب، ابروها، چانه، زیر بغل و همچنین پاها و نواحی بیکینی انجام می‌دهند. ماندگاری اپیلاسیون از اصلاح با تیغ بیشتر است، با اپیلاسیون می‌توانید تا شش هفته بدون مو باشید.

برخی از مزایای اپیلاسیون عبارت است از:

بهترین مزیت اپیلاسیون این است که رشد موها را کم می‌کند. اپیلاسیون موها را از ریشه جدا می‌کند. در روش اصلاح با تیغ موهای زائد ظرف یک یا دو روز مجدد ظاهر می‌شوند. اما با اپیلاسیون مو، پوست فوق العاده صافی به دست می‌آورید و تا چند هفته از این مزایا می‌توانید بهره‌مند شوید.

زمانی‌که موهای زائد خود را با روش اپیلاسیون از بین می‌برید، با رشد مجدد موهای شما نازک‌تر می‌شوند. در واقع با اپیلاسیون فولیکول مو برداشته می‌شود. این بهاین معنی است که وقتی مو دوباره رشد می‌کند، با انتهای باریک آن انجام می‌شود. این موی انتهایی ظریف است و ضخیم نیست. با گذشت زمان رشد موها به طور کلی متوقف می‌شود و در نهایتبا پوشش کمتری از مو مواجه خواهید شد.

اپیلاسیون مانند لایه برداری است. تجمع سلول‌های مرده و کثیفی روی پوست می‌تواند باعث به وجود آمدن لک و خشکی شود. با اپیلاسیون همه این موارد به عنوان بخشی از فرایند حذف می‌شوند. در نتیجه نواحی که اپیلاسیون می‌شوند، صاف، درخشنده و شاداب است.

تخفیف مراکز اپیلاسیون سعادت آباد

یک متخصص اپیلاسیون حرفه‌ای می‌تواند با استفاده از نوارهای موم با کیفیت موهای زائد بدن را ریشه کن کند. اگر به دنبال مراکز اپیلاسیون سعادت آباد که هم حرفه‌ای هستند و هم با بهترین مواد برای شما اپیلاسیون انجام می‌دهند، به بالای همین صفحه مراجعه کنید. انجام دادن جلسات منظم اپیلاسیون در این مراکز با تخفیف ویژه برای کاربران تخفیفان است. اگر دوست دارید موهای زائد خود را از بین ببرید و رشد موهای زائد را کمتر کنید، اولین نوبت جلسه اپیلاسیون را رزرو کنید و از مزایای فوق العاده آن بهره ببرید.