مراکز اپیلاسیون پیروزی

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

مراکز اپیلاسیون پیروزی

اپیلاسیون فرآیند حذف موهای زائد است، در مراکز اپیلاسیون شرق تهران از موم نواری برای از بین بردن موثر موها از ریشه استفاده می‌کنند. در سالن اپیلاسیون فقط از بهترین محصولاتی استفاده می‌شود که به طور خاص برای جلوگیری از تحریک پوست طراحی شده‌اند. در بهترین سالن‌های اپیلاسیون پیروزی از موم نواری مبتنی بر کرم استفاده می‌کنند که برای پوست‌های حساس و پوست‌های ظریف فرموله شده است. موم مورد استفاده در این سالن‌های اپیلاسیون کاملا طبیعی، آنتی اکسیدان طبیعی، نرم کننده عالی و برای انواع پوست است. پوست با یک روغن آماده می‌شود تا از آن در برابر موم محافظت کند.

بهترین مراکز اپیلاسیون پیروزی

یکی از بهترین مزایای اپیلاسیون در بهترین مراکز اپیلاسیون پیروزی این است که پوست شما صاف و یکدست می شود. هنگام اپیلاسیون، نه تنها موهای زائد از بین می‌روند، بلکه سلول‌های خشک و مرده پوست نیز از بین می‌روند.

 شما در معرض خطر هیچ گونه خراش یا بریدگی نیستید که می‌تواند زخم های ناشی از اصلاح را ایجاد کند. حداقل مواد شیمیایی در فرآیند اپیلاسیون وجود دارد، بنابراین به ندرت اپیلاسیون باعث تحریک یا حساسیت پوستی می شود. پس از اپیلاسیون، رشد مجدد موها بسیار کند است و اغلب 4 تا 6 هفته طول می‌کشد.

اپیلاسیون در مقایسه با سایر اشکال از بین بردن موهای زائد مزایای زیادی دارد. این یک روش موثر برای از بین بردن مقدار زیادی از مو در یک زمان است. این روش طولانی مدت است، زیرا موهای ناحیه موم شده بین دو تا هشت هفته دوباره رشد نمی‌کنند. هنگامی که موها اصلاح می‌شوند یا با کرم موبر از بین می‌روند، موها به جای ریشه مو، از روی سطح برداشته می‌شوند. در عرض چند روز، موها می‌توانند دوباره در سطح ظاهر شوند.

تخفیف مراکز اپیلاسیون پیروزی

اپیلاسیون یک کار زیبایی است و باید آن را در مراکز معتبر و سالن‌های اپیلاسیون تهران در محله پیروزی که حرفه‌ای هستند این کار را انجام دهید. در این صفحه تعداد زیادی از این مراکز وجود دارند که قیمت هر جلسه اپیلاسیون در آن‌ها با تخفیف است و می‌توانید در چند جلسه پوستی صاف و یکدست داشته باشید.