اتاق فرار های پیروزی

اتاق فرارهای پیروزی

اتاق فرار یک بازی ماجراجویی و تفریحی محبوب و هیجانی است. در این بازی بازیکنان باید برای یک هدف مشخص معما حل کنند و فرار کنند. نکته جالب آن کشف سرنخ‌ها، حل معماها و تکمیل وظایف در اتاق‌های مختلف است. اگر به دنبال تفریحی مهیج و بسیار سرگرم کننده هستید، اتاق فرارهای شرق تهران با تنوع کاملی از سناریو و تم‌ها وجود دارند که انتخاب خوب برای سرگرمی با دوستان است.

هدف اصلی در تمامی بازی‌های اتاق فرار، فرار کردن از اتاق و آزادی است. در این بازی محدودیت زمانی 60 دقیقه برای حل پازل، کشف معما و فرار کردن وجود دارد و باید با سرعت بالا همه معماها حل شوند.

سناریوی اتاق فرار به صورتی طراحی می‌شود که همه افراد در بازی غرق شوند و با انجام دادن معما و دنبال کردن سرنخ‌ها درگیر بازی شوند. ممکن است در سلول زندان حبس شوید یا در یک پناهگاه زیرزمینی باشید. حتی ممکن است در دفتر یک کارگاه باشید و باید قاتل را پیدا کنید .برای کسانی که می‌خواهند حس ترس و ماجراجویی در کنار کشف کردن مسائل را تجربه کنند، این تفریح بسیار جذاب است و می‌توانید با تیم خودتان برای فرار کردن از هر اتاق نقشه بریزید.

آشنایی با اتاق فرارهای پیروزی

اتاق‌ فرارهای تهران و محله پیروزی برای همه افراد با هر سنی مناسب است. هنگامی که وارد اتاق فرار می‌شوید توسط شخصی که وظیفه راهنمایی دارد، مورد استقبال قرار می‌گیرید و تمام قوانین به تیم شما آموزش داده می‌شود. در صورتی که در یک اتاق نمی‌دانید باید چه کاری انجام دهید، وظیفه راهنما کمک کردن  و دادن سرنخ‌های بیشتر است.بعد از آن به در اصلی راهنمایی می‌شوید و در این مرحله، گیم مستر قوانین یا اطلاعات بیشتری از بازی به همه افراد می‌دهد. به محض اینکه گیم مستر درب اتاق را ببندد بازی شروع می‌شود و تایمر شروع به حرکت می‌کند. از زمانی که در بسته شود تمام افراد تیم باید دنبال قفل، سرنخ و پازل باشند و راهی برای فرار پیدا کنند.

اتاق فرارهای پیروزی در تخفیفان

اتاق فرارهای پیروزی سناریوهای متفاوتی دارند و قبل از رزرو بلیط باید سناریوی اتاق فرار را مطالعه  کنید. به طور مثال، یکی از سناریوهای کلاسیک، رازهای کارآگاهی است و شما به دفتری منقل می‌شوید، جایی که سرنخ‌ها و پازل‌ها پنهان شده‌اند و یک دستگاه خاص، مظنون جنایی یا راه‌حل یک معما را نشان می‌دهد. وظیفه شما و هم تیمی‌هایتان بازرسی و پیدا کردن راه حل است.

یکی دیگر از ژانرهای اتاق فرار، تم ترسناک است که بسیار محبوب است. جایی که شما باید زمان و ترس‌های خود را شکست بدهید. ممکن است در مسیر شما قاتل یا افراد روانی قرار بگیرند و باید در هر مرحله راهی برای فرار پیدا کنید. بعضی از اتاق فرارها علمی و تخیلی هستند و پر از پازل‌های هوشمندانه، سرنخ‌های دیوانه کننده و تجهیزات که پیچیدگی و شگفتی خاص خودشان را دارند.

برای رزرو کردن هر یک از این سناریوهای هیجان‌انگیز اتاق فرارها می‌توانید از تخفیفان کمک بگیرید. ما در این صفحه تمام مجموعه‌های تفریحی در پیروزی که بازی اتاق فرار را ارائه می‌دهند، برای شما قرار دادیم و می‌توایند از قبل با هماهنگی اتاق فرار مورد نظرتان را رزرو کنید.