مراکز اپیلاسیون پاسداران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

مراکز اپیلاسیون پاسداران

اپیلاسیون فرایند حذف موهای زائد است، در مراکز اپیلاسیون شمال تهران از موم نواری برای از بین بردن موثر موها از ریشه استفاده می‌کنند. در سالن اپیلاسیون فقط از بهترین محصولاتی استفاده می‌شود که به طور خاص برای جلوگیری از تحریک پوست طراحی شده‌اند. در بهترین سالن‌های اپیلاسیون پیروزی از موم نواری مبتنی بر کرم استفاده می‌کنند که برای پوست‌های حساس و پوست‌های ظریف فرموله شده است. موم مورد استفاده در این سالن‌های اپیلاسیون کاملا طبیعی، آنتی اکسیدان طبیعی، نرم کننده عالی و برای انواع پوست است. پوست با یک روغن آماده می‌شود تا از آن در برابر موم محافظت کند.

مزایای اپیلاسیون

یکی از بهترین مزایای این خدمت در بهترین مراکز اپیلاسیون پاسداران این است که پوست صاف و یکدست می شود. با انجام اپیلاسیون، نه تنها موهای زائد از بین می‌روند، بلکه سلول‌های خشک و مرده پوست نیز از بین می‌روند.

 با استفاده از این روش پوست در معرض خطر هیچ گونه خراش یا بریدگی قرار نمی‌گیرد که می‌تواند زخم های ناشی از اصلاح را ایجاد کند. حداقل مواد شیمیایی در این فرایند وجود دارد، بنابراین به ندرت اپیلاسیون باعث تحریک یا حساسیت پوستی می‌شود. پس از اپیلاسیون، رشد مجدد موها بسیار کند است و اغلب 4 تا 6 هفته طول می‌کشد.

اپیلاسیون در مقایسه با سایر اشکال از بین بردن موهای زائد مزایای زیادی دارد. این روش موثری برای از بین بردن مقدار زیادی از مو در یک زمان استو این روش طولانی مدت است، زیرا موهای ناحیه موم شده بین دو تا هشت هفته دوباره رشد نمی‌کنند. هنگامی که موها اصلاح می‌شوند یا با کرم موبر از بین می‌روند، موها به جای ریشه مو، از روی سطح برداشته می‌شوند. در عرض چند روز، موها می‌توانند دوباره در سطح ظاهر شوند.

خدمات تخفیفان در حوزه مراکز اپیلاسیون پاسداران

در بالای این صفحه تعداد زیادی از مراکر اپیلاسیون پاسداران وجود دارد، این مراکز اپیلاسیون موهای زائد را با تخفیف و هزینه مناسبی انجام می‌دهند و می‌توانید با جلسات منظم و متعدد موهای زائد بدن خود را ریشه کن کنید.