مرکز لیزر پاسداران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

مراکز لیزر پاسداران

اصلاح موهای زائد با تیغ، ژیلت یا موچین را می‌توان یکی از سخت‌ترین کارهای دنیا دانست و یک معضل بسیار بزرگ برای خانوم‌هاست، اگر دنبال راه‌حل برای از بین بردن همیشگی این موها هستید پیشنهاد ما به شما لیزر در بهترین مراکز لیزر شمال تهران است، با لیزر کرردن موهای زائد برای همیشه از دست آن‌ها راحت خواهید شد و دیگر نیازی به شیو کردن ندارید اما باید چندین جلسه با فاصله‌های زمان معین لیزر را انجام دهید. ابتدا چندین جلسه با فاصله یک ماهه سپس فاصله زمانی بین جلسات شما سه ماهه و سپس شش ماهه خواهد شد و تنها نیاز به تمدید دارید.

چه کسانی می‌توانند لیزر موهای زائد انجام دهند؟

قبل از مراجعه به مراکز لیزر پاسداران بهتر است بدانید که آیا برای شما امکان لیزر وجود دارد یا خیر؟ هم آقان و هم خانوم‌ها می‌توانند لیزر کنند اما  متقاضیان لیزر بیشتر خانوم‌ها هستند که تمایل به لیزر موهای زائد زیربغل، خطوط بیکینی و پاهای خود هستند.

در اوایل ابداع لیزر موهای زائد، دستگاه‌های موجود روی پوست‌های روشن و موهای تیره بهترین بازدهی را داشت، اما به مرور زمان دستگاه‌های لیزر جدیدی وارد بازار شدند که روی پوست‌های تیره و انواع رنگ موها بهترین بازدهی را دارند و همه افراد با هر نوع رنگ پوست و جنس مویی می‌توانند لیزر را در مراکز لیزر تهران انجام دهند و از موهای زائد خود راحت شوند.

بهترین مراکز لیزر پاسداران

بهتر است مرکز لیزر خود را نزدیک محل کار یا محل زندگی خود انتخاب کنید، اگر در شمال تهران زندگی می‌کنید پیشنهاد ما مراجعه به مراکز لیزر پاسداران است که بهترین و باکیفیت ترین دستگاه‌ها و بالاترین حد بهداشت را دارند. برای انتخاب یک کلینیک لیزر خوب در پاسداران باید به درنظر داشته باشید که هزینه‌ای که قرار است برای لیزر بپردازید معقول و به صرفه باشد؛ از طرفی در انجام کارهای پزشکی و زیبایی بهداشت در کلینیک ها حرف اول را می‌زند حتما توجه کنید که برای شما هنگام لیزر از سری جداگانه دستگاه استفاده شود.

نکته بعدی کیفیت و برند دستگاه لیزری است که کلینیک استفاده می‌کند. حتما قبل از انجام لیزر موهای زائد در کلینیک لیزر پاسداران درمورد دستگاه مورداستفاده تحقیق کنید و از کیفیت آن مطمئن شوید و دقت کنید حتما طول موجی که برای رنگ پوست شما مناسب است برای لیزر موهای زائد شما انتخاب شود. همچنین باید شش هفته قبل و بعد از جلسات لیزر، در معرض نور خورشید قرار نگیرید. قرار گرفتن در معرض نور خورشید باعث می‌شود لیزر موهای زائد کمتر موثر باشد و احتمال بروز عوارض بعد از لیزر را افزایش می‌دهد. 

تخفیف مراکز لیزر در پاسداران

در بالای این صفحه می‌توانید بهترین مراکز لیزر پاسداران را با توجه به میزان رضایت مشتریان و با تخفیف عالی مشاهده کنید، هر یک از این مراکز را انتخاب کردید می‌توانید از طریق تخفیفان با هزینه کمتر و به صرفه‌تری لیزر خود را انجام دهید. قیمت لیزر موهای زائد با تفکیک بدن مشخص شده و بستگی دارد که شما قصد لیزر کدام ناحیه را دارید و شما امکان لیزر تمام بدن را نیز با تخفیفان دارا هستید.