اتاق فرار های پاسداران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

اتاق فرار پاسداران

اگر دوست دارید ساعاتی هیجان‌انگیز و پر از استرس را تجربه کنید، اتاق فرارهای شمال تهران را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اتاق فرار یک سرگرمی جالب و بسیار هیجانی است که امروزه طرفداران زیادی دارد.

اتاق فرار انواع مختلفی دارد و هر کدام دارای سناریو و داستان‌های جالبی هستند. از اتاق فرارهای ترسناکی مثل زامبی و قبر وحشت تا اتاق فرارهای معمایی و فکری، هر موضوعی که دوست داشته باشید برای بازی وجود دارد. فقط نیاز است با گروهی از دوستان خود جمع شوید و به یکی از اتاق فرارها بروید. بعد از اینکه یک بار این تفریح را تجربه کنید، عاشقش می‌شوید و دوست دارید هر آخر هفته به اتاق فرار بروید.

مهیج‌ترین اتاق فرارهای پاسداران

قرار گرفتن در اتاق فرارهای پاسداران به افراد پر مشغله و اشخاصی که غرق در فعالیت‌های روزانه هستند، این امکان را می‌دهد از روال روزانه خارج شوید و تجربه متفاوتی را داشته باشید. قرار گرفتن در جای یک شخصیت دیگر و پیدا کردن راز و رمزها باعث می‌شود هر فرد حس کند متفاوت بودن چگونه است.

اتاق فرارها چیزی فراتر از بازی‌های ویدیویی ساده هستند که در واقعیت مجازی انجام می‌شود. به جای خیره شده به صفحه کامپیوتر یا گوشی، در بازی فیزیکی اتاق فرار شرکت کنید و لذت بیشتری ببرید.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت اتاق فرار، تجربه حس برنده شدن است. انجام بازی با تیم و برنده شدن با احساس رضایت و موفقیت همراه است. همچنین به شما حس مهم بودن و اینکه عضوی از یک تیم هستید را می‌دهد. حس اعتماد به نفس و حل کردن رازهای پیچیده، مواردی هستند که افراد را بسیار جذب می‌کند. اتاق فرار برای هر کسی، صرف نظر از جنس، سن یا پیشینه مناسب است و به اطلاعات و مدرک خاصی نیاز ندارد.

تخفیف اتاق فرارهای پاسداران

دوست دارید چه نقشی را بازی کنید؟ یک کارآگاه خصوصی پیدا کردن قاتلان یا دانش‌آموزی گمشده در جنگل، تمامی این سناریوها در اتاق فرارهای سعادت آباد وجود دارند و شما باید برای حبس شدن در اتاق خود را آماده کنید.

همانطور که می‌دانید ما در تخفیفان بستری را فراهم آوردیم تا شما به راحتی انواع تفریحات را با تخفیف رزرو کنید و نگران هزینه بالا نباشید. رزرو اتاق فرارهای پاسداران هم شامل این خدمات است و تمامی آن‌ها با تخفیف و هزینه پایین در همین صفحه قرار دارند. شما با کلیک روی هر کدام از این اتاق فرارها، می‌توانید سناریو و تم بازی را بررسی کنید و در نهایت بازی مورد علاقه در منطقه دلخواه‌تان را پیدا کنید.

طرفداران این بازی مهیج خانه‌های متروکه و ترسناک، دزدان دریایی و داستان‌های جنایی را بیشتر دوست دارند و برخی از افراد بیشتر به دنبال بازی فکری و حل معماهای اتاق فرار هستند، تمام این سناریوها در اتاق فرارهای معرفی شده ما قرار دارند و کافی است برای یک روز هیجان‌انگیز خود را آماده کنید.