کلینیک و مرکز لیزر در نیاوران

لیزر نیاوران

لیزر موهای زائد به دست افراد بی تجربه و کلینیک‌های نامعتبر، می‌تواند خطرناک باشد. سوختگی، تغییرات دائمی در رنگ پوست و جای زخم از علائم اولیه انجام دادن لیزر در مراکزی است که متخصص پوست در آن حضور ندارد و مجوز درمانی را ندارند.

برای پیدا کردن بهترین کلینیک لیزر تهران، باید به کلینیکی مراجعه کنید که مجوزهای لازم برای کارهای لیزر درمانی را داشته باشد و متخصص پوست و مو در آن حضور داشته باشد. وجود متخصص پوست و مو برای مشاوره‌های لازم قبل از لیزر موهای زائد و انتخاب دستگاه لیزر مناسب پوست هر شخص اهمیت زیادی دارد.

یکی از مناطقی که بسیاری از کلینیک‌های لیزر در آن قرار گرفته و بهترین متخصصان را در اختیار دارد، شمال تهران است. مراکز لیزر شمال تهران تنوع بالایی دارند و شما می‌توانید بر حسب نوع دستگاهی که با پوست و بدن شما سازگاری دارد و بهترین نتیجه را در پی دارد، تصمیم‌گیری نهایی را انجام دهید.

در طول جلسه لیزر چه اتفاقی می‌افتد؟

در انواع کلینیک لیزر تهران، قبل از شروع لیزر موهای زائد ناحیه مورد نظر کاملا تمیز می‌شود. برخی از مراجعه کنندگان برای احساس درد کمتر، ژل بی‌حسی استفاده می‌کنند. زمانی‌که ناحیه کوچکی قرار است لیزر شود و پوست فرد بسیار حساس  است، بی حس کردن ناحیه کمک می‌کند. حدود 30 تا 60 دقیقه طول می‌کشد تا ژل بی حس کننده عمل کند.

لیزر موهای زائد در اتاق مخصوصی انجام می‌شود و افراد حاضر در اتاق باید عینک مخصوص محافظ را استفاده کنند. پالس لیزر یا هر شات لیزر حسی مثل سوزن سوزن شدن یا کشیدن نوار لاستیکی روی پوست دارد. به این علت که لیزر با تبخیر موها را از بین می‌برد باعث ایجاد بویی مثل گوگرد می‌شود.

مدت زمان انجام آن به ناحیه مورد نظر بستگی دارد. مثلا لب بالایی چند دقیقه طول می‌کشد و نواحی بزرگ‌تری مثل کمر یا پاها، ممکن است بیشتر از یک ساعت طول بکشد.

بعد از لیزر موهای زائد چه کاری باید انجام داد؟

برای جلوگیری از عوارض احتمالی همه بیماران باید از پوست در برابر نور خورشید محافظت کنند. پس از لیزر موهای زائد باید:

- از برخورد نور مستقیم خورشید به ناحیه تحت لیزر خودداری کنید.

- از سولار، لامپ خورشیدی یا هر وسیله برنزه کننده نباید استفاده کنید.

- دستورالعمل‌های مراقبت‌های بعد از لیزر متخصص پوست را رعایت کنید.

- بعد از جلسه لیزر پوست کمی قرمز و متورم خواهد شد. این موضوع شبیه آفتاب سوختگی است و با استفاده از کمپرس خنک کاهش پیدا می‌کند.

آیا بعد از لیزر نیاز به استراحت است؟

خیر، بعد از لیزر نیازی به استراحت نیست. بلافاصله پس از انجام لیزر، پوست ناحیه تحت درمان قرمز و متورم می‌شود که مشکل خاصی نیست و نیازی به استراحت ندارد.

لیزر مو نیاوران

اگر به دنبال مراکز لیزر نیاوران هستید و دوست دارید قبل از اولین جلسه لیزر موهای زائد تمامی هزینه‌های هر ناحیه از بدن را بدانید، در بالای این صفحه کلینیک‌های لیزر نیاوران قرار دارند که هزینه آن‌ها با تخفیف و هزینه به‌صرفه مشخص شده است. تعداد زیادی از مراکز لیزر که با تخفیفان همکاری دارند و در نیاوران واقع شده‌اند در این صفحه قابل جستجو و رزرو هستند.