اتاق فرار های نیاوران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

اتاق فرار نیاوران

 اگر از حل مشکل، همکاری و کار تحت فشار لذت می‌برید، بازی اتاق فرار قطعا برای شما جالب و هیجان‌انگیز خواهد بود. در بازی‌های اتاق فرار شمال تهران به شما ماموریت داده می‌شود و در یک اتاق موضوعی قرار می‌گیرید که در آن برای پیدا کردن نکات و سرنخ‌ها باید جستجو و تلاش کنید.

در طول بازی اتاق فرار ممکن است برای باز کردن و حل معما، نیاز به کلید باشد. اگر به اندازه کافی جستجو کنید، می‌توانید رمز عبور را پیدا کنید، همه قفل‌ها را باز کنید، چیزهای پنهانی را بیابید و در نهایت از اتاق فرار خودتان را آزاد کنید.

نکاتی برای فرار

برای دستیابی به نرخ فرار 95 درصدی و موفقیت در فرار، نکات و راهنماهای زیادی وجود دارد که باید رعایت کرد. اولین نکته که باید در نظر داشته باشید این است که تیم خود را جمع‌آوری کنید. شرکت در بازی‌های عمومی و با افرادی که نمی‌شناسید، توصیه نمی‌شود. شرکت در بازی اتاق فرار با دوستان و خانواده تجربه بهتر و هیجان‌انگیزتری را به دنبال دارد.

نکته شماره دو این است که اندازه افراد تیم باید بهینه باشد. شرکت با تعداد افراد زیاد به خصوص اگر مبتدی باشید پیشنهاد خوبی نیست و بهتر است همیشه به تعداد نفرات شرکت کننده توجه داشته باشید. دقت و توجه به حرف‌های هم تیمی‌ها می‌تواند در عملکرد کلی گروه تاثیر گذار باشد، پس همیشه این نکته را در نظر بگیرید و هر تجربه را با اعضای تیم امتحان کنید.

در طول بازی اتاق فرار، سرعت داشته باشید و هر چیزی که پیدا کردید با صدای بلند فریاد بزنید. ممکن است بی‌نظمی باشد اما بسیار موثر است و برای مواردی که هم تیم‌هایی دیگر در حال جستجوی کلید یا سرنخی هستند، کمک کننده خواهد بود.

یکی از نکات مهمی که وجود دارد این است فقط تماشاگر نباشید و به بازی اتاق فرار مثل پازل نگاه کنید. مشارکت کردن در تمام مراحل و روی کارهایی که باید انجام شود، موثر است و باید کل تیم طوفان فکری داشته باشید.

هر لحظه از بازی می‌توانید با راهنما صحبت کنید و اگر نیاز به کمک داشتید آن‌ها را صدا بزنید. هر زمانی که حس کردید در یک مرحله گیر کردید یا موضوعی را نتوانستید حل کنید اکتورهای اتاق فرار آماده راهنمایی و کمک هستند.

در نهایت همه چیز را در اتاق بررسی کنید. سرنخ‌ها ممکن است در هر جایی قرار گرفته باشند و هر جایی پنهان شده باشند. برای برنده شدن باید خلاقانه فکر کنید، گوش بدهید، ارتباط برقرار کنید و با تیم همکاری کنید.

اتاق فرار در تهران

برای حل معما، ماجراجویی و تجربه هیجان با دوستان انتخاب بازی اتاق فرار به همه افراد توصیه می‌شود. شما به همراه دوستان به اتاق با موضوعی خاص می‌روید که سناریوی خاصی دارد و باید در مدت زمان محدودی این بازی را انجام بدهید.

اگر به دنبال بهترین اتاق فرار تهران و شرکت در این بازی مهیج هستید، ما در این صفحه انواع اتاق فرارها با تخفیف قرار دادیم که هر کدام مشخصات و ویژگی خاص خودش را دارد و تجربه آن آدرنالین خون شما را تا سطح زیادی بالا می‌برد.