مراکز اپیلاسیون نارمک

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

مراکز اپیلاسیون نارمک

اپیلاسیون یا waxing از جمله روش‌های راحت و آسانی است که می‌توانید برای ۴ تا ۶ هفته از شر موهای زائد بدن خلاص شوید. اپیلاسیون بدن که هر روز بر طرفداران آن افزوده می‌شود، فواید و نکاتی دارد که دانستن برای کسانی که می‌خواهند این روش را برای اولین بار تجربه کنند یا کسانی که به طور مرتب در مرکز اپیلاسیون شرق تهران انجام می‌دهند، بسیار مهم است.

اپیلاسیون کردن نوعی روش نیمه دائمی برای از بین بردن موهای زائد است که اثر آن چهار تا شش هفته طول می‌کشد. در این فرآیند، از محصولی مانند موم استفاده می‌شود تا کل فولیکول مو را از ریشه خارج کند. پس از اپیلاسیون، حدودا تا یک ماه پوست صاف است و بعد از آن موها نرم و به صورت پراکنده رشد می‌کنند. توجه داشته باشید که انواع موم اپیلاسیون به دو دسته بندی کلی تقسیم می‌شود: موم موقت و موم دائم. نام گذاری این دو روش براساس مدت زمان بر جای ماندن اثر آن است.

خدمات اپیلاسیون در نارمک

برای اینکه بتوانید از فواید اپیلاسیون بهره‌منده شوید باید به بهترین مراکز اپیلاسیون تهران مراجعه کنید که این کار را به صورت حرفه‌ای و با رعایت کامل اصول بهداشتی برای‌ شما انجام دهند. برخی از مزایای اپیلاسیون موهای زائد به شرح زیر است:

به طور کلی، اپیلاسیون با سرعت زیادی انجام می‌شود. موم را می‌‌توان در بخش بزرگی از پوست پخش کرد و یک باره موهای آن ناحیه را از بین برد. به عنوان مثال، متخصص این کار می‌‌تواند موهای هر دو پا را به صورت کامل (مچ پا تا خط بیکینی) در طی یک ساعت یا کمتر از بین ببرد.

یکی دیگر از مزایای اپیلاسیون این است که پس از استفاده از این روش، سرعت رشد موهای زائد به شدت کم می‌شود. دلیل آن هم این است که در این شیوه، موهای زائد از ریشه خارج می‌شوند. در نتیجه رشد موها با سرعت بسیار کمتری آغاز خواهد شد و به مدت حداقل ۳ تا ۴ هفته هیچ مویی را مشاهده نخواهید کرد.

از دیگر مزایای رفع موهای زائد با اپیلاسیون می‌توان به لایه برداری پوست اشاره کرد. همان‌طور که می‌دانید از موم برای مواد اپیلاسیون استفاده می‌شود. جدا کردن موم به وسیله پارچه از روی پوست باعث می‌شود که در پوست شما لایه برداری سطحی انجام شود. لایه برداری پوست از رشد موهای زیر پوستی جلوگیری می‌کند؛ درصورتی که روش‌های دیگر از بین بردن موهای زائد مثل شیو کردن، باعث رشد موهای زیر پوستی می‌شوند.

تخفیف مراکز اپیلاسیون نارمک

یک متخصص اپیلاسیون حرفه‌ای می‌تواند با استفاده از نوارهای موم با کیفیت موهای زائد بدن را ریشه کن کند. اگر به دنبال مراکز اپیلاسیون نارمک که هم حرفه‌ای هستند و هم با بهترین مواد برای شما اپیلاسیون انجام می‌دهند، به بالای همین صفحه مراجعه کنید. انجام دادن جلسات منظم اپیلاسیون در این مراکز با تخفیف ویژه برای کاربران تخفیفان است. اگر دوست دارید موهای زائد خود را از بین ببرید و رشد موهای زائد را کمتر کنید، اولین نوبت جلسه اپیلاسیون را رزرو کنید و از مزایای فوق العاده آن بهره ببرید.