اتاق فرار های نارمک

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

اتاق فرارهای نارمک

اگر دوست دارید ساعاتی هیجان‌انگیز و پر هیاهو را تجربه کنید، بازی اتاق فرار را به شما پیشنهاد می‌کنیم. بازی اتاق فرار یک سرگرمی جالب و بسیار پ استرس است که در بین گروه سنی نوجوانان و جوان طرفداران زیادی دارد.

بازی اتاق فرار انواع مختلفی دارد و هر کدام دارای سناریو و تم‌های جالبی هستند. از اتاق فرارهای ترسناکی مثل زامبی و قبر وحشت تا اتاق فرارهای معمایی و فکری، هر موضوعی که دوست داشته باشید برای بازی وجود دارد. فقط نیاز است با گروهی از دوستان خود یک تیم تشکیل دهید و به یکی از اتاق فرارهای شرق تهران بروید. بعد از اینکه یک بار این بازی را تجربه کنید، دوست دارید هر هفته به اتاق فرار بروید و هیجان جدیدی را تجربه کنید.

رفتن به اتاق فرار، به افراد پر مشغله و اشخاصی که غرق در فعالیت‌های روزانه هستند، این امکان را می‌دهد از روتین زندگی روزانه خارج شوند و تجربه متفاوتی را داشته باشند. قرار گرفتن در جای یک شخصیت دیگر و پیدا کردن راز  معماها باعث می‌شود هر فرد حس کند متفاوت بودن چگونه است.

اتاق فرارها چیزی فراتر از بازی‌های ویدیویی ساده هستند که در واقعیت مجازی انجام می‌شود. به جای خیره شده به صفحه کامپیوتر یا گوشی، در بازی فیزیکی اتاق فرار شرکت می‌کنید و لذت بیشتری می‌برید.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت اتاق فرار، تجربه حس برنده شدن است. انجام بازی با تیم و برنده شدن با احساس موفقیت همراه است. همچنین به شما حس مهم بودن و اینکه عضوی از یک تیم هستید را می‌دهد. حس اعتماد به نفس و حل کردن رازهای پیچیده، مواردی هستند که افراد را بسیار جذب می‌کند. اتاق فرار برای هر کسی، صرف نظر از جنس، سن یا پیشینه مناسب است و به اطلاعات  خاصی نیاز ندارد.

 

بهترین دلیل شرکت در بازی اتاق فرار، لذت بردن و تفریح است. اتاق فرار مزایای زیادی دارد اما یکی از اصلی‌ترین دلایلی که باعث می‌شود اشخاص در این بازی‌ها شرکت کنند تجربه سرگرمی در کنار هیجان است.

بهترین اتاق فرارهای نارمک

در این صفحه لیستی از بهترین و هیجان‌انگیزترین اتاق فرارهای نارمک قرار دارد و شما می‌توانید هر کدام را بر اسا ژانر و داستانی که دارد مشاهده کنید. این بازی‌های اتاق فرار رای تعداد 4 تا 12 نفر طراحی شدهند و شما می‌توانید به همراه جمعی از دوستان یا خانواده برای به چالش کشیدن در این بازی شرکت کنید. برای هر کدام از این بازی‌ها فقط 60 دقیقه فرصت دارید تا از اتاق فرار کنید و به هدف نهایی برسید. هزینه رزرو اتاق فرارهای نارمک با تخفیف است و می‌توانید از قبل برای آخر هفته اتاق فرار مورد علاقه خود را رزرو کنید.