مراکز اپیلاسیون مرزداران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

مراکز اپیلاسیون مرزداران

اپیلاسیون به فرایند حذف موهای زائد اشاره دارد که در مراکز اپیلاسیون غرب تهران با استفاده از موم نواری، موها را به طور موثری از ریشه از بین می‌برند. در سالن‌های زبیایی این روش با بهترین محصولات که حساسیتی ندارند و پوست را تحریک نمی‌کنند، اپیلاسیون انجام می‌شود. در این روش موهای بدن ضخیم یا تیره نمی‌شوند. اپیلاسیون موها را از ریشه از بین می‌برد و اغلب باعث ضعیف شدن ریشه می‌شود. بنابراین، با رفتن منظم به مراکز اپیلاسیون مرزداران می‌توانید موهای نازک و کمتری داشته باشید.

خدمات اپیلاسیون در مرزداران

خدمات مراکز اپیلاسیون مرزداران برای از بین بردن سریع، به‌صرفه و ایمن موهای اکثر نواحی بدن فوق العاده است. مراکز اپیلاسیون تهران در محله مرزداران، این فرایند را برای نواحی بالای لب، ابروها، چانه، زیر بغل و همچنین پاها و نواحی بیکینی انجام می‌دهند. ماندگاری اپیلاسیون از اصلاح با تیغ بیشتر است و با این روش می‌توانید تا شش هفته بدون مو باشید.

برخی از مزایای اپیلاسیون عبارت است از:

بهترین مزیت اپیلاسیون این است که رشد موها را کم می‌کند. این روش موها را از ریشه جدا می‌کند. در روش اصلاح با تیغ موهای زائد ظرف یک یا دو روز مجدد ظاهر می‌شوند. اما با اپیلاسیون مو، پوست فوق العاده صافی به دست می‌آورید و تا چند هفته از این مزایا می‌توانید بهره‌مند شوید.

زمانی‌که موهای زائد خود را با روش اپیلاسیون از بین می‌برید، با رشد مجدد موهای شما نازک‌تر می‌شوند. در واقع با اپیلاسیون فولیکول مو برداشته می‌شود. این بهاین معنی است که وقتی مو دوباره رشد می‌کند، با انتهای باریک آن انجام می‌شود. این موی انتهایی ظریف است و ضخیم نیست. با گذشت زمان رشد موها به طور کلی متوقف می‌شود و در نهایتبا پوشش کمتری از مو مواجه خواهید شد.

اپیلاسیون مانند لایه برداری است. تجمع سلول‌های مرده و کثیفی روی پوست می‌تواند باعث به وجود آمدن لک و خشکی شود. با اپیلاسیون همه این موارد به عنوان بخشی از فرایند حذف می‌شوند. در نتیجه نواحی که اپیلاسیون می‌شوند، صاف، درخشنده و شاداب است.

تخفیف مراکز اپیلاسیون مرزداران

شما می‌توانید از طریق این صفحه مراکز معتبر اپیلاسیون مرزداران را مشاهده کنید. خدمات اپیلاسیون در این مراکز توسط متخصص حرفه‌ای این کار انجام می‌شود و با تخفیف است. برای مشاهده میزان تخفیف و گرفتن نوبت به صورت آنلاین روی مرکز مورد نظر کلیک کنید تا جزئیات را به طور کامل مشاهده کنید.