دندانپزشکی مرزداران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

دندانپزشکی مرزداران

توجه به سلامت دهان و دندان برای افرادی که به دنبال لبخندی سالم و زیبا هستند بسیار اهمیت دارد. ترکیب مراقبت‌های پیشگیرانه در خانه و درمان‌های ترمیمی یا زیبایی که در کلینیک های دندانپزشکی غرب تهران انجام می‌شوند، می‌توانید تا حدی به لبخندی زیبا برسید.

لبخند و دندان‌ها اولین چیزی است که مردم به آن توجه می‌کنند. لبخند سالم و زیبا یک شبه به دست نمی‌آید و روش‌های گوناگونی برای کمک به ایجاد و نگهداری آن نیاز است. داشتن دندان‌های زیبا ترفندهای زیادی دارد که باید با مشورت متخصص دندانپزشک مجموعه‌ای از ترفندها را انجام بدهید.

انواع روش‌های دندانپزشکی زیبایی

تمام روش‌های زیبایی برای همه افراد کار نمی‌کنند. دندانپزشک می‌تواند به هر شخص مشاوره بدهد که کدام روش برای لبخندی سالم و زیبایی دندان، بهترین کاربرد را دارد. برخی از این روش‌ها عبارتند از:

بلیچینگ دندان یا سفید کردن

سفید کردن دندان که به آن بلیچینگ نیز می‌گویند، می‌تواند دندان‌ها را در برابر تغییر رنگ یا لکه‌ها  سفید کند. این روش را می‌توانید در مطب‌های دندانپزشکی تهران یا با سفید کننده‌های خارجی انجام دهید. همه دندان‌ها قابلیت بلیچینگ کردن ندارند و نیاز است ابتدا با دندانپزشک مشورت کنید.

روکش‌ دندان

روکش‌ها رویه نازکی هستند که از مواد کامپوزیت ساخته شده‌اند. آن‌ها به طور سفارشی ساخته می‌شوند و روی قسمت‌های مختلف دندان قرار می‌گیرند. از روکش برای درمان بیماری‌هایی مثل دندان کج شده، تغییر رنگ دندان‌ها، دندان‌های تراشیده و حتی برای کاور کردن فضاهای خالی بین دندان‌ها استفاده کرد.

ایمپلنت

 ایمپلنت دندان وسیله‌ای فلزی است که برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته مورد استفاده قرار می‌گیرد. این وسیله معمولا از تیتانیوم ساخته می‌شود و با پیچ مخصوص در استخوان فک، جایی که دندان از بین رفته است، قرار می‌گیرد. ایمپلنت دندان به عنوان ریشه دندان است و می‌تواند دندان‌های مصنوعی مانند تاج، بریج یا پروتز را محکم کند.

روکش تاج دندان

به این روکش‌ها کلاهک هم می‌گویند و به صورت سفارشی ساخته می‌شوند تا پس از درست شدن توسط دندانپزشک، روی کل دندان قرار بگیرد. این روکش‌ها معمولا از اکریلیک یا چینی ساخته می‌شوند که در برابر فشار و ضربه مقاوم باشند. روکش‌ها را می‌توان برای درمان دندان‌های بد شکل، پوسیده، دارای خراش یا پر کردن و پوشاندن فضای خالی بین دندان‌ها استفاده کرد.

کلینیک دندانپزشکی مرزداران

تمام کلینیک‌های دندانپزشکی مرزداران انواع خدمات بلیچینگ، کامپوزیت، روکش ونیر، ایمپلنت و جراحی‌های لثه را انجام می‌دهند. این خدمات فقط شامل روش‌های زیبایی نیست و سایر درمان‌های رایج برای مشکلات دندان مثل کشیدن دندان، عصب کشی یا پر کردن هم در این مطب‌ها انجام می‌شوند.

برای مشاهده قیمت خدمات دندانپزشکی با تخفیف این کلینیک‌ها از بالای همین صفحه می‌توانید اقدام کنید. هزینه خدمات دندانپزشکی در تمامی این کلینیک‌های دندانپزشکی با تخفیف و هزینه پایین در نظر گرفته شده است. می‌توانید برای اطلاع از هزینه انواع خدمات زیبایی یا ترمیمی و انجام مشاوره قبل از جلسات با کلینیک‌های دندانپزشکی در منطقه مرزداران تماس بگیرید و برای خدمات مورد نیاز خود وقت بگیرید.