مرکز لیزر جردن

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

لیزر جردن

 لیزر موهای زائد در مراکز لیزر شمال تهران امروزه به یکی از پرطرفدارترین روش‌های رفع موهای ناخواسته بدن تبدیل شده است. برخلاف روش های دیگر از بین بردن موهای زائد مانند اپیلاسیون، اصلاح و وکس کردن، لیزر موهای زائد یک روش درمانی ویژه برای حذف موهای زائد به صورت دائم است.

در واقع کاربردی‌ترین روش حذف موهای زائد، لیزر است که با تمرکز روی سلول‌های رنگدانه ساکن در فولیکول مو، ریشه موها را از بین می‌برد. بعد از چند جلسه لیزر مو، می‌توانید شیو کردن را کنار بگذارید و دیگر نیازی به اپیلاسیون نخواهید داشت. انتخاب بهترین مرکز لیزر جردن کار راحتی نیست و باید موارد زیادی را رد نظر بگیرید.

موهای زائد، اضافی یا ناخواسته به دو دلیل هورمونی یا غیرهورمونی ایجاد می‌شوند. اگر دلایل هورمونی باعث ایجاد موی زائد در بدن شود، شما نمی‌توانید بدون درمان بیماری اولیه، لیزر انجام دهید. اختلالات هورمونی باعث می‌شود که در قسمت‌هایی از بدن  که مو ندارد، موهایی زخیم و تیره رشد کنند.  به عبارتی دیگر افرادی که مشکل هورمونی دارند، باید همزمان با جلسات لیزر، درمان دارویی برای رفع بیماری هورمونی را هم انجام بدهند. درمان دارویی از رشد موهای جدید پیشگیری می کند و لیزر هم همزمان، موهای ایجاد شده را از بین می برد.

این روش با استفاده از نور و گرمای دستگاه لیزر، رنگدانه یا رنگ تیره مو را هدف قرار می‌دهد، کار می کند. بعد ازآن، فولیکول‌های مو را تخریب و به طور کامل از بین می‌برد. همچنان که لیزر فولیکول را هدف قرار می‌دهد ، انرژی نور به گرما تبدیل می‌شود و این گرما به سلول‌ها و فولیکول مو که باعث رشد مو می‌شود، منعکس می‌شود و در نهایت این گرما باعث حذف موهای زائد می‌گردد.

مزایای لیزر موهای زائد در بهترین مراکز

دلایلی که باعث محبوبیت لیزر موهای زائد در بین سایر روش های حذف مو شده است مزایای بی‌شمار آن است. مهم‌ترین مزایای لیزر موهای زائد شامل موارد زیر است:

اولین دلیل محبوبیت این روش این است که شما می‌توانید لیزر موهای زائد را در هر ناحیه از بدن انجام دهید: صورت، پاها، پشت، زیر بغل، خط بیکینی یا هر جای دیگری که موهای زائد دارید.

دومین دلیل، دستگاه لیزر موهای زائد است که می‌تواند موهای تیره و ضخیم را به طور انتخابی هدف قرار دهد؛ در حالی که پوست اطراف ناحیه هیچ‌گونه آسیبی نبیند. در واقع در لیزر موهای زائد، اشعه لیزر با دقتی بالا به سمت فولیکول مو هدایت شده و آن را تخریب و نابود می‌کند.

یکی دیگر از مزایای لیزر مو صرفه جویی در زمان است. مدت زمان حذف موهای زائد با لیزر برای نواحی مختلف بدن متفاوت است. برای مثال زمان لازم برای لیزر قسمت‌های کوچک‌تر مانند پشت لب ممکن است فقط چند ثانیه طول بکشد . در حالی که لیزر پا حدود ۱ ساعت زمان می‌برد. همچنین زمان لازم برای لیزر موهای زائد آقایان نسبت به خانم‌ها بیشتر است.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در جردن

اگر تصمیم به حذف موهای زائد خود با روش لیزر درمانی دارید، بهترین کلینیک‌های لیزر جردن در همین صفحه قرار دارند و می‌توانید اولین نوبت را رزرو کنید. هزینه خدمات لیزر در این مراکز با تخفیف است و قیمت عادلانه‌ای نسبت به سایر کلینیک‌های لیزر تهران دارد.