اتاق فرار های جردن

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

اتاق فرارهای جردن

اتاق فرار یک بازی است که در آن بازیکنان باید با هم کار کنند تا سرنخ‌ها را کشف کنند، معماها را حل کنند و وظایف را در یک اتاق یا چند اتاق برای رسیدن به هدف مشخص در مدت زمان محدود انجام دهند و هدف اصلی این بازی همانطور که از نامش پیداست فرار کردن از اتاق است. معمولا برای حل معما و تکمیل بازی محدودیت زمانی 60 دقیقه وجود دارد، اگر شکست بخورید، بازی تمام شده است. هدف این است که در سریع‌ترین زمان ممکن معما را حل کنید.

ویژگی اتاق فرارهای جردن

قبل از اینکه بهترین اتاق فرارهای شمال تهران در منطقه جردن را بشناسید بهتر است بدانید بازی اتاق فرار به بهبود چه مهارت‌هایی کمک می‌کند یا چه مزایایی دارد.

هر اتاق فرار شما را به محیط متفاوتی منتقل می‌کند، خواه غرب قدیم، قرون وسطی یا فضا باشد. با غرق شدن کامل در واقعیت دیگر، می‌توانید اجازه دهید جنبه خلاق به ذهن غلبه کند. علاوه بر این، بسیاری از معماها شما را وادار می‌کنند که چیزها را متفاوت ببینید و خارج از چارچوب فکر کنید. بنابراین به اتاق فرارهای جردن بروید تا از واقعیت فرار و خلاقیت خود را آزاد کنید.

اتاق فرار نیاز به همکاری دارد، این همکاری مشارکت باعث بهتر شدن روابط با دوست، همسر یا یکی از اعضای خانواده خواهد شد. به جای اینکه در گوشی، تبلت یا کنسول بازی باشید، در اتاق فرار با افراد تعامل خواهید داشت. شما از دنیای مجازی خارج خواهید شد و به دنیایی خلاقانه، جذاب و سرگرم‌کننده‌تر قدم می‌گذارید.

اتاق فرار می‌تواند برای هر سنی مناسب باشد. شما می‌توانید غرق شدن در یک چالش جمعی را بدون توجه به سن که در زمان و مکان متفاوتی رخ می‌دهد، تجربه کنید. اتاق فرار یک سرگرمی جالب است و شما را برای مشاهده، فکر کردن به اشتراک گذاشتن، بحث و همکاری به چالش می‌کشند.

تخفیف اتاق فرارهای جردن

برای رزرو بهترین اتاق فرارها در جردن می‌توانید به بالای همین صفحه بروید، در این صفحه لیستی از بهترین اتاق فرار با موضاعات و تم‌های جذاب و هیجان‌انگیز وجود دارد که هر کدام معمای ویژه‌ای را حل می‌کنند.