کویتیشن

اگر برای از بین بردن چربی‌های بدنتان و لاغری و تناسب اندام خود به دنبال کلینیک مناسب با قیمتی مقرون به صرفه هستید، پیشنهادات تخفیفان را از دست ندهید. بهترین و مجهزترین کلینیک لاغری با قیمت مناسب و ارزان آماده خدمت رسانی به شما هستند.

تمامی کلینیک‌های لاغری همکار تخفیفان با رعایت کلیه تمهیدات بهداشتی جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، خدمات خود را به شما ارائه می‌کنند.

 

کویتیشن چیست؟

کویتیشن دستگاه لاغری است که با ایجاد لرزش در بافت چربی از طریق تولید امواج اولتراسونیک با فرکانس پایین و شدت بالا باعث ایجاد فشار در بافت‌های چربی شده و حباب‌هایی را در بین سلول‌های چربی به وجود می‌آورد.

همزمان با ایجاد فشار ناشی از حباب‌هایی که به جود آمده و همچنین لرزشی که به بافت چربی وارد می‌شود، غشای سلول‌های چربی نیز پاره شده و منجر به آزاد شدن چربی و ورود آن‌ها به رگ‌های لنفاوی و پس از آن به عروق خونی می‌شود.

متلاشی شدن بافت چربی به دلیل عدم مقاومت آن در برابر لرزش ایجاد شده از طریق دستگاه است. امواجی که از این دستگاه ساطع می‌شود، اثرات خیلی کمی بر روی بافت عروقی، ماهیچه‌ها و سیستم عصبی دارند. امواج اولترا سوند مستقیما بر روی آب سلول‌های چربی تاثیر می‌گذارند، بنابراین مصرف آب فراوان پیش از انجام کویتیشن کمک زیادی به تاثیرگذاری بیشتر این دستگاه می‌کند.

 

مزایای دستگاه کویتیشن

نتایج استفاده از روش کویتیشن در کوتاه مدت قابل مشاهده است. البته با توجه به متابولیسم بدن هر فرد، منطقه مورد نظر، سن، ساختار بافت چربی و تغییرات هورمونی، زمان مشاهده نتایج برای هر فرد با فرد دیگری متفاوت است.

همچنین این روش غیرتهاجمی بدون نیاز به بی‌هوشی است و در زمان کوتاهی (بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه) بدون هیچ گونه درد و ایجاد جای زخم انجام ‌می‌شود.

 

قیمت و هزینه انجام کویتیشن

هزینه انجام کویتیشن در هر جلسه بسته به موضع تحت درمان و همچنین مدت زمان انجام کویتیشن متفاوت است. علاوه بر این میزان ضخامت لایه چربی و مقدار استفاده از انرژی توسط دستگاه در قیمت گذاری کویتیشن نیز تاثیرگذار هستند.

برای اطلاع از هزینه انجام کویتیشن در هر کلینیک، می‌توانید از طریق سایت تخفیفان به صفحه مربوط به هرکدام مراجعه کنید.

 

سوالات متداول درمورد کویتیشن

در این قسمت به بررسی سوالات متداول شما درمورد کویتیشن می‌پردازیم.

۱- عوارض کویتیشن چیست؟

کویتیشن عوارض خطرناکی ندارد. فقط توصیه می‌شود که پیش از انجام آن مقدار زیادی آب بنوشید و زیور آلات خود را برای جلوگیری از خطرات احتمالی از خود دور کنید.

۲- در کدام نواحی از بدن می‌توان کویتیشن را انجام داد؟

کویتیشن را می‌توانید در اعضای مختلف بدن خود که دارای چربی است مثل بالای بازو، باسن، شکم، پهلوها، زانوهای داخلی، کویتیشن غبغب و سینه (برای مردان) انجام دهید.

 

شرایط سرویس دهی کلینیک‌های زیبایی و لاغری در دوران کرونا

تمامی کلینیک‌های زیبایی و لاغری همکار تخفیفان ملزم به رعایت نکات بهداشتی مقابله با ویروس کرونا هستند. کلیه پرسنل و مراجعین به این کلینیک‌ها باید از ماسک و دستکش استفاده کرده و فاصله اجتماعی را نیز رعایت کنند.

برای اطلاع از نحوه رعایت تمهیدات بهداشتی توسط کلینیک‌های زیبایی و لاغری می‌توانید از طریق سایت تخفیفان به صفحه مربوط به آن‌ها مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید.

 

ارتباط و پشتیبانی

جهت برقراری ارتباط و تماس با هر کلینیک لاغری، می‌توانید به سایت تخفیفان مراجعه کرده و از طریق شماره‌های درج شده در صفحه هر کلینیک با آن‌ها تماس بگیرید.

همچنین اگر در ارتباط با شیوهٔ خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوهٔ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷- ۰۲۱