لمینت دندان در تهران

لمینت دندان

لمینت دندان پوسته نازکی است که بر اساس نیاز فرد توسط مواد مختلفی ساخته می‌شود. این پوسته‌ها به منظور تغییر رنگ، شکل، اندازه یا طول دندان‌ها و بهبود ظاهر آن‌ها به سطح جلویی دندان‌ها چسبانده می‌شود. لمینت از لایه‌های نازک چینی مختلفکه با مینای طبیعی دندان و لایه چسبنده جایگزین می‌شود. بر خلاف تصور عموم، برای ساخت لمینت چینی نیازی به تراشیدن دندان نیست و در صورت انتخاب روش درمانی مناسب توسط انواع کلینیک دندانپزشکی تهران، فقط نیاز به آماده سازی دندان طبیعی برای جاسازی لمینت بدون آسیب دارد.

آیا لمینت می‌تواند دندان‌ها را خراب کند؟

خیر، اگر دندانپزشک متخصص زیبایی با تجربه باشد و تسلط کافی داشته باشد، دندان‌های طبیعی آسیبی نمی‌بینند. کلینیک های دندانپزشکی غرب تهران یا هر کلینیک دیگری که مراجعه کنید، دندانپزشک از شما می‌خواهد از دهان و فک عکس بگیرید و دندان را معاینه می‌کند تا مطئن شود لمینت روش مناسبی برای شماست. اگر دندانپزشک تشخیص داد که لمینت انتخاب مناسبی برای شما نیست، گزینه‌های دیگری مانند ونیر کامپوزیت، ارتودنسی یا بلیچنگ دندان را پیشنهاد می‌دهد.

جوانب مثبت

انجام دادن لمینت در کلینیک های دندانپزشکی شرق تهران بهترین گزینه برای بهبود لبخند است. انجام دادن این روش مزایای زیادی دارد. قرار دادن این پوسته‌های نازک روی هر دندان می‌تواند هر گونه لکه یا تغییر رنگ را پنهان کند. لکه‌های ناشی از فلوراید بیش از حد و داروهای تجویزی بیش از حد سرسخت و عمیق هستند، روش‌های معمولی سفید کردن دندان نمی‌توانند این لکه‌ها را پاک کنند. ممکن است نا امیدکننده به نظر برسد، اما لمینت دندان می‌تواند کمک کننده باشد. لمینت با رنگ‌های روشن‌تر می‌توانند دندان‌ها با لکه عمیق را پوشش بدهند.

در برخی از موارد دندان دچار شکستگی یا ساییدگی است که در اینجا لمینت می‌تواند تراشه یا هر نوع آسیبی را پنهان کند. این نوع ترمیم می‌تواند یک یا چندین دندان را بهبود ببخشد. لمینت‌های دندانی همچنین می‌توانند دندان‌ها ناهموار و نامرتب را ترمیم کنند.

لمینت‌های دندان همچنین می‌توانند دندان‌های ناهموار و نامرتب را ترمیم کند. این‌ روش حتی می‌تواند دهانه‌ها و برآمدگی‌ها را درمان کند. برش دادن مقدار کمی از مینای دندان به پوسته‌های نازک کمک می‌کند تا بهتر روی سطوح دندان بمانند. لمینت همچنین می‌تواند فاصله بین دندان‌ها را از بین ببرد. این شکاف‌ها می‌تواند منجر به جابجایی دندان و زوال استخوان فک شود. قرار دادن لمینت روی دندان‌ها می‌تواند شکاف‌های کوچک را ببندد و از بروز مشکلات بیشتر دندان جلوگیری کند.

این نوع ترمیم می‌تواند با رنگ طبیعی دندان مطابقت داشته باشد. افراد می‌توانند حتی سفیدترین رنگ را انتخاب کنند. اثرات لمینت دندان دائمی است و دیگر نیازی به تغییر شکل یا تنظیمات نیست.

لمینت دندان در بهترین کلینیک های دندانپزشکی

اگر لمینت را به عنوان روشی برای ترمیم دندان‌های شکسته یا دارای لکه و ساییده شده انتخاب کردید باید به دنبال بهترین کلینیک دندانپزشکی شمال تهران یا دیگر مناطق باشید. در این مراکز دندانپزشکی تمام خدمات زیبایی مثل روکش لمینت یا ونیر انجام می‌شود. آسیب یا لکه‌های دندانی می‌تواند افسرده کننده باشد و ظاهر دندان‌ها را به صورت نامناسبی نشان دهد، برای پیشگیری از این موارد می‌توانید روش لمینت را انتخاب کنید و از بهترین کلینیک‌های دندانپزشکی در تمامی مناطق تهران استفاده کنید.