کافه های قلهک

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

کافه های قلهک

یکی از مناطق شمال شهر تهران با بافتی مدرن و لوکس، محله قلهک است که قدمت بالایی دارد و از گذشته‌های دور محلی برای تفریحات مفرح تابستانی بوده است. این محله که یکی از مناطق مرفه نشین پایتخت است، امکانات و خدمات رفاهی در سطح بالا و مناسبی دارد. به علت وجود این امکانات این محله همواره مورد توجه افراد برای تفریح و شکم‌گردی بوده است.

دسترسی خیابان قلهک کاملا مناسب است و از بزرگراه صدر و خیابان شریعتی می‌توانید خود را به این محله برسانید. برای حمل و نقل عمومی هم از طریق متروی خط یک و ایستگاه قلهک، دسترسی را برای همه افراد امکان‌پذیر است.

کافه های قیطریه اولین مکانی است که در این محله زیاد به چشم می‌خورد. کافه‌های متنوع با فضاهای متفاوت که برای هر سلیقه‌ای طراحی شده‌اند. از کافه‌های سنتی ایرانی و اصیل تا کافه رستوران‌های ایتالیایی در قلهک وجود دارد که شما می‌توانید بر اساس سلیقه و ذائقه به یکی از کافه های شمال تهران بروید.

بهترین کافه های قلهک

کافه‌های زیادی در قلهک وجود دارد که می‌توانید بر اساس ذائقه و سلیقه خودتان آن‌ها را انتخاب کنید. برخی از این کافه‌ها سنتی هستد و غذای ایرانی هم سرو می‌کنند و برخی دیگر از آن‌ها کافه‌های لوکسی هستند که برای برگزاری جشن تولد و مهمانی مناسب به نظر می‌رسند. در هر صورت اگر در خیابان قلهک زندگی می‌کنید یا برای تفریح به این محله می‌آیید، می‌توانید کافه‌های عالی با غذای خوشمزه و قهوه با کیفیت پیدا کنید.

کافه های قلهک با تخفیف

شما می‌توانید از بالای این صفحه بهترین کافه‌ های تهران در محله قلهک را مشاهده کنید. با کلیک روی هر کدام از این کافه‌ها اطلاعاتی مثل منوی غذا و نوشیدنی و آدرس به شما نمایش داده می‌شوند. قیمت در این منوها با تخفیف در نظر گرفته شده است و شما می‌توانید از خوردن غذاهای با کیفیت و نوشیدنی‌های خوشمزه در این کافه‌ها لذت ببرید.