کافی شاپ های شمال تهران

کافه های شمال تهران

امروزه یکی از بهترین مکان‌ها برای گذراندن وقت، کافه های تهران هستند. از آنجایی که مراکز خرید بیش از حد شلوغ می‌شوند، مردم به فضای سومی نیاز دارند که بتوانند در مواقع نیاز برای فرار از شلوغی به آن پناه ببرند.

برای فرار از شلوغی و نوشیدن یک فنجان قهوه اسپرسو مکانی بهتر از یک کافه دنج نمی‌توانید پیدا کنید. کافه‌ها انواع مختلفی دارند که برخی آرام و بی سروصدا و برخی دیگر بسیار شلوغ هستند پس قبل از رفتن این مورد را در نظر داشته باشید.

کافه با محیط گرم و دوستانه‌ای که دارد برای هر کاری مناسب است. چه تنها باشید چه با دوستان، چه قرار کاری یا فقط برای تفریح در همه این موارد می‌توانید به کافه بروید و نوشیدنی مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید.

کافه های خوب شمال تهران

رفتن به بهترین کافه های نیاوران، مثل هر کار دیگری می‌تواند مزایای زیادی داشته باشد. اولین و عمده‌ترین دلیل جنبه اجتماعی شدن است. کافه‌ها می‌توانند به عنوان مراکزی عمل کنند که می‌توانید با دوستان و خانواده معاشرت داشته باشید. کافه یک فضای امن محسوب می‌شود که می‌توانید در آن جمع شوید، استراحت کنید و در مورد هر چیزی صحبت کنید.

همچنین کافه می‌تواند مکان خوبی برای صحبت با افراد تازه باشد. در دراز مدت شما می‌توانید دوستان خوبی در کافه پیدا کنید. در موارد دیگر، رفتن به کافه های تجریش که مناسب قرارهای کاری هستند، فرصتی عالی برای کارمندان است تا یکدیگر را بهتر بشناسند و در مورد پیشرفت کاری بحث کنند.

در نهایت یکی از بهترین مزایای کافه گردی، کاهش استرس است. زندگی همانطور که می‌دانید سخت است و استرس‌های زیادی به انسان در طول روز وارد می‌شود. صرف زمان در یک کافه و  لذت بردن از فنجان قهوه می‌تواند شگفت‌انگیز باشد.

فواید نوشیدن قهوه در کافه ها

 نوشیدن قهوه در بهترین کافه های ونک باعث جذب کافئین به جریان خون می‌شود و مستقیم از آنجا به مغز می‌رود. بسیاری از مطالعات نشان می‌دهد قهوه جنبه‌های مختلف عملکرد مغز را بهبود می‌بخشد. از جمله: حافظه، خلق و خو، هوشیاری، سطح انرژی، زمان واکنش و عملکرد کلی ذهن. بنابراین افراد با نوشیدن قهوه نه تنها سطح انرژی خود را افزایش می‌دهند، بلکه خلق و خو، تمرکز و عملکرد حافظه را نیز افزایش می‌دهند.

علاوه بر این در کافه های ولنجک قهوه یک نوشیدنی محبوب است که به دلیل توانایی آن در تنظیم دقیق تمرکز و افزایش سطح انرژی شناخته شده هستند. بسیاری از مردم در طول روز یا اول صبح به فنجان قهوه وابسته هستند تا روز خود را شروع کنند.

کافه رستوران های شمال تهران

برای پیدا کردن بهترین رستوران‌ها و کافه های الهیه و دیگر مناطق شمال تهران، از همین صفحه می‌توانید استفاده کنید. تعداد بسیاری از کافه‌های خوب و محبوب در این صفحه قرار داده شده است. قیمت غذا و نوشیدنی در این کافه‌ها با تخفیف و هزینه مناسبی است.

برای یک آخر هفته جذاب و دورهمی دوستانه در کافه‌های دلنشین شمال تهران خود را آماده کنید و از تخفیف‌های ویژه لذت ببرید.