رستوران های فردوس

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

رستوران های بلوار فردوس

بلوار فردوس یکی از خیابان‌های نام آشنا در محله صادقیه است که بیشتر پایتخت نشینان آن را می‌شناسند. بلوار فردوس در غرب تهران و در نزدیکی فلکه دوم صادقیه قرار دارد. در تمامی خیابان‌های اصلی و فرعی این بلوار، چیزی که زیاد به چشم می‌خورد رستوران است. این منطقه رستوران‌های زیادی دارد که با تمام سلیقه‌ها سازگار است و شما می‌توانید به همراه خانواده یا دوستان برای خوردن یک وعده غذایی خوشمزه و دلچسب به رستوران های فردوس بروید.  رستوران های غرب تهران از کیفیت بالایی برخوردارند و اگر در انتخاب رستوران رستوران بلوار فردوس سخت‌گیر هستید، جای نگرانی وجود ندارد و می‌توانید یکی از رستوران ها را با خیال راحت انتخاب کنید.

بهترین رستوران بلوار فردوس

بلوار فردوس رستوران‌های زیادی دارد و شاید انتخاب بهترین رستوران های فردوس کار سختی باشد و از میان این همه رستوران نتوانید رستورانی مطابق با سلیقه خود پیدا کنید. در زیر برخی از بهترین رستوران های بلوار فردوس آورده شده است.

کافه رستوران پلاتین

کافه رستوران پلاتین که یکی از بهترین رستوران های بلوار فردوس است که در بلوار فردوس شرقی قرار دارد. این رستوران بلوار فردوس در طبقه آخر مجتمع آیریک سنتر و در بخش روف گاردن آن واقع شده است. کافه رستوران پلاتین فضای متنوعی دارد و می‌توانید از بخش فضای سرپوشیده یا روباز آن استفاده کنید. فضای روباز کافه چشم‌انداز زیبایی به کل تهران را دارد و می‌توانید از خوردن غذا با این ویوی جذاب لذت ببرید.

رستوران شادان

رستوران شادان یکی از رستوران های بلوار فردوس با تم ایرانی است که می‌توانید برای خوردن غذاهای خوشمزه ایرانی به این رستوران بروید. این رستوران بلوار فردوس که در فردوس شرق قرار دارد، انواع غذاهای ایرانی را سرو می‌کند. انواع کباب به همراه پلو و غذاهای ایرانی مانند باقالی پلو با ماهیچه را می‌توانید در رستوران شادان نوش جان کنید.

بهترین رستوران های بلوار فردوس با تخفیف

در بالای این صفحه می‌توانید لیستی از بهترین رستوران های فردوس مشاهده کنید. این رستوران‌ها تنوع بالایی دارند و تمام سلیقه‌های غذایی را پوشش می‌دهند. انواع رستوران ایرانی، رستوران ایتالیایی، رستوران آسیایی، سفره‌خانه و کافه در خیابان‌های بلوار فردوس وجود دارد که می‌توانید برای صرف یک وعده غذایی خوشمزه و با کیفیت به رستوران های بلوار فردوس بروید.

قیمت غذا دررستوران های فردوس با تخفیف است و با کلیک کردن روی هر کدام می‌توانید منوی غذایی را به همراه تخفیف و کاهش قیمت آن مشاهده کنید. رفتن به این رستوران بلوار فردوس امکان خوردن غذایی با کیفیت و در عین حال قیمت مناسب را به همراه دارد و به شما پیشنهاد می‌دهیم امتحان کردن غذاهای رستوران های بلوار فردوس را از دست ندهید.