کلینیک و مرکز لیزر در فرمانیه

مرکز لیزر فرمانیه

لیزر موهای زائد توسط افراد غیر حرفه‌ای و کلینیک‌های نامعتبر، می‌تواند خطرات زیادی داشته باشد. سوختگی، تغییر رنگ پوست و ایجاد جای زخم از علائم اولیه انجام دادن لیزر موهای زائد در مراکزی است که متخصص پوست در آن حضور ندارد و مجوز بهداشت ندارند.

برای یافتن بهترین کلینیک لیزر شمال تهران، باید به مرکز لیزر خوب مراجعه کنید که مجوزهای لازم برای روش لیزر موهای زائد را داشته باشد و پزشک پوست و مو در آن به صورت دائمی حضور داشته باشد. حضور پزشک متخصص پوست به پیشگیری از خطرات احتمالی کمک می‌کند. قبل از اینکه روش لیزر را برای حذف دائمی موهای زائد انتخاب کنید، انتخاب کلینیکی که همه شرایط لازم را داشته باشد و در نزدیکی محل زندگی شما قرار بگیرد اهمیت بالایی دارد.

در طول جلسه لیزر موهای زائد چه اتفاقی می‌افتد؟

قبل از شروع لیزر موهای زائد، ناحیه مورد نظر باید کاملا تمیز باشد. برخی از افراد برای احساس درد کمتر، ژل بی‌حسی موضعی استفاده می‌کنند. زمانی‌که ناحیه کوچکی قرار است لیزر شود و پوست فرد بسیار حساس  است، بی حس کردن ناحیه  به تجربه درد کمتر کمک می‌کند. حدود 30 تا 60 دقیقه طول می‌کشد تا ژل بی حس کننده روی پوست تاثیر بگذارد.

لیزر موهای زائد در اتاق مخصوصی انجام می‌شود، اپراتور و فرد مراجعه کننده باید عینک مخصوص محافظ را روی چشم بگذارند. پالس لیزر یا هر شات لیزر حسی مثل سوزن سوزن شدن یا کشیدن نوار لاستیکی روی پوست دارد، به این علت که لیزر با تبخیر موها را از بین می‌برد باعث ایجاد بویی شبیه به گوگرد می‌شود. مدت زمان انجام لیزر موهای زائد به ناحیه مورد نظر بستگی دارد. مثلا پشت لب چند دقیقه طول می‌کشد و نواحی بزرگ‌تری مثل کمر یا ساق پاها، ممکن است بیشتر از یک ساعت طول بکشد.

 اقدامات بعد از لیزر موهای زائد

برای جلوگیری از هر گونه عارضه احتمالی همه مراجعه کنندگان باید از پوست در برابر نور آفتاب محافظت کنند. پس از جلسات لیزر موهای زائد باید:

  • از تابش نور خورشید مستقیم به ناحیه تحت لیزر جلوگیری کنید.
  • از سولار یا هر وسیله برنزه کننده نباید روی بدن استفاده کنید.
  • دستورالعمل‌های مراقبت‌های بعد از لیزر متخصص پوست را حتما رعایت کنید.
  • بعد از جلسات لیزر پوست کمی قرمز و متورم خواهد شد. این موضوع کمی شبیه آفتاب سوختگی است و با استفاده از کمپرس یخ کاهش پیدا می‌کند.

آیا بعد از لیزر بدن نیاز به استراحت دارد؟

خیر، بعد از لیزر نیازی به استراحت بدن نیست. بلافاصله پس از انجام جلسه لیزر، پوست ناحیه  قرمز و متورم می‌شود که این مشکل خاصی نیست و نیازی به استراحت ندارد.

 مراکز لیزر موهای زائد در فرمانیه

اگر به دنبال مراکز لیزر تهران و در منطقه فرمانیه هستید و دوست دارید قبل از اولین جلسه لیزر موهای زائد تمامی هزینه‌های هر ناحیه از بدن را بررسی کنید، در بالای این صفحه کلینیک‌های لیزر فرمانیه قرار دارند که هزینه هر جلسه آن‌ها با تخفیف مشخص شده است. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با هر کلینیک می‌توانید تماس بگیرید.