اتاق فرار های انقلاب

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

اتاق فرار انقلاب

اتاق فرار یا اسکیپ روم (escape room) یکی از بهترین مکان‌های تفریحی است که برای مدتی به همراه دوستان یا همکاران‌‌ در آن باید بمانیم تا معما‌های آن را به کمک یکدیگر حل کنیم. از آنجایی که بدون حل کردن این معما‌ها و انجام کامل مأموریت خود نمی‌توانیم از اتاق فرار خارج شویم، این مکان می‌تواند جای بسیار خوبی برای گذراندن اوقاتی خوش و مهیج در کنار دوستان‌مان باشد.

اگر به عنوان رهبر یک جمع یا عضوی از یک گروه به دنبال گذراندن یک روز عالی در کنار دوستان یا همکاران‌تان هستید، پیشنهاد ما به شما امتحان کردن اتاق فرار‌های تهران در محله انقلاب است. این اتاق فرارها با انواع سناریو و تم، ساعات شاد و هیجان‌انگیزی را برای شما به همراه دارند.

ویژگی بهترین اتاق فرارهای انقلاب

تم هر اتاق فرار انقلاب به روشی متفاوت طراحی می‌شود، تا شما را در سناریو غوطه‌ور کند و با معماها و سرنخ‌هایی که دنبال آن موضوع هستند. برای مثال، ممکن است در یک سلول زندان حبس شده باشید و باید راهی برای رهایی پیدا کنید. ممکن است در یک پناهگاه زیرزمینی باشید که در آن کدی برای جلوگیری از تخریب باید پیدا شود یا می‌توانید در دفتر کارآگاه که باید یک مظنون به قتل را قبل از اینکه شما را پیدا کنید، دستگیر کنید.

اتاق‌ فرارهای انقلاب نه تنها جدیدترین سرگرمی هستند؛ بلکه ابزاری هستند که می‌توانند به بچه‌ها کمک کنند تا در جهت اهداف یادگیری خود تلاش کنند. اتاق فرار چالشی است که به بچه‌ها اجازه می‌دهد تا برای حل کردن پازل‌های مختلف با هم کار کنند تا از اتاق خارج شوند.

تخفیف اتاق فرارهای انقلاب

برای پیدا کردن بهترین اتاق فرار در انقلاب می‌توانید از بالای همین صفحه کمک بگیرید. ما در تخفیفان با اتاق فرارهای زیادی همکاری داریم که هر کدام سناریو و تم متفاوتی دارند و از نوع معمایی تا ترسناک امکان انتخاب و رزرو دارند. هزینه اتاق فرار برای 60 دقیقه در این صفحه با تخفیف است و می‌توانید این چالش هیجانی و سرگرم کننده را تجربه کنید.