مرکز لیزر الهیه

لیزر الهیه

از اپیلاسیون و اصلاح گرفته تا کرم موبر، هر فردی مقدار قابل توجهی از زمان خود را به از بین بردن موهای زائد اختصاص می‌دهد. اگر از صرف زمان و هزینه زیاد برای از بین بردن موهای زائد بدن خسته شده‌اید، لیزر می‌تواند ذجایگزین بسیار مناسبی باشد. این روش نه تنها موثر است، بلکه می‌تواند کمک کند در بلند مدت در زمان و هزینه صرفه‌جویی بیشتری بکنید. توجه به این نکته ضروری است که روش لیزر موهای زائد اگر توسط کلینیک لیزر شمال تهران با مجوز و دارای متخصص پوست انجام شود، ایمنی و تاثیر بالایی دارد. در مورد اسپاها و سالن‌هایی که با پرسنل غیر حرفه‌ای و بدون مجوز کار می‌کنند، احتیاط کنید، زیرا این امر می‌تواند منجر به زخم‌های دائمی روی بدن شود. اگر برای لیزر موهای زائد آماده هستید بهتر است قبل از آن با مزایایی که به همراه دارد آشنا شوید.

مزایای لیزر موهای زائد

دقت و درستی: لیزر موها را دقیقا در فولیکول هدف قرار می‌دهد. این یک مزیت نسبت به حذف موهای زائد با نور پالسی شدید است زیرا استفاده از لیزر آن برای همه رنگ‌های پوست، از روشن تا تیره مناسب است. این دقت همچنین به معنای نتایج سریع‌تر است.

کم هزینه: هنگامی‌که لیزر موهای زائد را در بهترین مراکز لیزر تهران شروع کنید، دیگر نیازی به صرف هزینه برای روش‌های معمول مثل موم، تیغ، کرم موبر یا سایر روش‌ها ندارید. گرچه ممکن است هزینه بیشتری پرداخت کنیدف اما با گذشت زمان پول بیشتری پس انداز خواهید کرد.

عوارض جانبی بسیار کم: پس از انجام دادن لیزر عوارش جانبی بسیار کمی اتفاق می‌افتد. از جمله شایع‌ترین آن‌ها قرمزی و سوزش خفیف برای یک یا دو روز بعد از لیزر است.

سرعت: زمان درمان سریع است، اگرچه سرعت بسته به اندازه ناحیه متفاوت خواهد بود. اکثر افراد چند هفته اول نتایج را مشاهده می‌کنند.

عدم رشد مو: بر خلاف اپیلاسیون و بند انداختن، لیزر موهای زائد نیازی به تحمل درد ناخوشایند نخواهد داشت. همچنین لازم نیست سوختگی یا سوزش تیغ را تحمل کنید. لیزر در واقع می‌تواند رشد موها را کمتر کند.

بدون انتظار برای رشد مو: برای لیزر موهای زائد نیازی به موهای قابل مشاهده نیست. در واقع، برای جلوگیری از سوزاندن مو توصیه می‌شود قبل از جلسه اصلاح کنید.

تاثیرگذار: درصد بالایی از افراد می‌توانند در عرض 3 تا 7 جلسه به نتایج دائمی ریزش مو برسند که لیزر موهای زائد را بسیار موثر می‌کند.

پوست سالم: لیزر موهای زائد نه تنها باعث رشد موهای سالم در ناحیه تحت درمان می‌شود، بلکه ظاهر پوست را بهبود می‌بخشد و آن را نرم می‌کند. بعد از لیزر کردن دیگر مجبور نیستید با موهای زبر سروکار داشته باشید. حتی اگر در نهایت موها دوباره رشد کند، نازک‌تر و نرم‌تر خواهند بود.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد الهیه

اگر به دنبال مرکز لیزر خوب در محله الهیه هستید، از بالای این صفحه اقدام کنید تا تعداد زیادی از بهترین کلینیک‌ها را مشاهده کنید. این مراکز لیزر با مجوز و حضور متخصص پوست فعالیت می‌کنند و بانوان و آقایان می‌توانند به آن مراجعه کنند. هزینه لیزر موهای زائد در نواحی مختلف در این کلینیک‌ها با تخفیف است و می‌توانید با پرداخت هزینه کمی موهای بدن خود را از بین ببرید.