کافه های درکه

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

کافه های درکه

درکه یکی از جاذبه‌های گردشگری و تفریحی تهران است. موقعیت مکانی زیبا و دسترسی آسان آن را به مقصدی عالی برای گشت و گذار و پیاده روی تبدیل کرده است. کوچه‌های دل انگیز، هوای مطبوع، آب انار تازه، لواشک، کافه‌های دنج و انواع ترشک خوشمزه پذیرای شما در درکه است. می‌توانید به قله توچال هم کوهنوردی کنید. همچنین از قله پلنگچال می توانید به امامزاده داوود، قله شاه نشین (در روستای شهرستانک) و ایستگاه پنجم توچال بروید. می توانید تله کابین را به عنوان وسیله ای برای برگشت انتخاب کنید.

در کنار تمام این جاذبه‌های طبیعی و گردشگری، درکه یکی از بهترین جاها در تهران برای خوردن غذاهای خوشمزه است. در بین کافه های شمال تهران، درکه کافه‌های بسیار خوبی دارد که اکثر آن‌ها سنتی هستند ولی در بین آن‌ها کافه لوکس و شیک هم پیدا می‌شود.

بهترین کافه های درکه

غذاهایی که مردم محلی درکه در بهترین کافه و رستوران‌ها سرو می‌کنند، یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های درکه است. لذت بردن از غذاهای خوشمزه و تازه با دوستان یا خانواده یکی از لذت فوق‌العاده است. غذاهای متنوعی وجود دارد که می‌توانید در کافه های درکه بخورید، از جمله غذاهای خیابانی (جگر، ذرت، ساندویچ)، میوه‌ها و سبزیجات مختلف منطقه (گیلاس‌های مختلف، ملدر و ریواس) و لواشک ترش و شیرین.

تخفیف کافه های درکه

برای رزرو بهترین کافه های درکه در کنار رودخانه و با فضای باز و سرپوشیده، از این صفحه اقدام کنید. تمام کافه‌ های درکه با بهترین کیفیت و کامل‌ترین منو در این لیست قرار گرفته‌اند. هزینه خوردن غذا در این رستوران‌ها با تخفیف و هزینه مناسبی است و نسبت به کیفیت بالای غذاها کاملا منصفانه در نظر گرفته شده است. از این فرصت استفاده کنید و بهترین کافه های درکه را با تخفیف بروید و لذت خوردن غذا در طبیعت زیبای درکه و هوای مطبوع آن را تجربه کنید.