مرکز ماساژ دارآباد

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

ماساژ دارآباد

انواع مختلفی از ماساژ درمانی وجود دارد که دارای مزایای سلامت ذهنی و جسمی باورنکردنی هستند، در حالی‌که عملکردهای متفاوتی دارند. قبل از رزرو جلسه ماساژ مهم است ابتدا هدف ماساژ خود را مشخص کنید. این موضوع به این دلیل که ماساژور بهترین نوع را برای شما انتخاب کند، اهمیت دارد. ماساژ درمانی تقریبا در همه فرهنگ‌ها در طول تاریخ بشر انجام می‌شده است، اما علاوه بر آرامش‌بخش بودن، احتمالا از خود می‌پرسید که واقعا چه اتفاقی برای بدن در طول ماساژ می‌افتد. این سوال بسیار ساده است، زیرا هنگام دریافت ماساژ در مرکز ماساژ شمال تهران، بافت‌های نرم و ماهیچه‌های بدن دستکاری می‌شوند و سلامت جسمی، روحی بدن را تقویت می‌کند.

امروزه افراد از انواع مختلفی از ماساژ درمانی برای اهداف حفظ سلامتی استفاده می‌کنند. در بعضی کشورها، ماساژ درمانی به عنوان بخشی از طب مکمل و جایگزین در نظر گرفته می‌شود، گرچه برخی کاربردهای ماساژ معمولی است.

مراکز ماساژ درمانی و انواع ماساژهای مختلف

اصطلاح ماساژ درمانی به تکنیک‌های مختلفی گفته می‌شود. به طور کلی در مراکز ماساژ، عضلات و سایر بافت‌های نرم بدن را فشار می‌دهند، مالش می‌دهند و به صورت حرفه‌ای ناحیه مورد نظر را با حرکات دست ماساژ می‌دهند. اکثر ماساژورها از دست‌ها و انگشتان خود استفاده می‌کنند، اما ممکن است از ساعد، آرنج یا پا استفاده کنند.

در ماساژ سوئدی، ماساژور از ضربات طولانی، ورز دادن، حرکات دایره‌ای عمیق، لرزش و ضربه زدن به عنوان تکنیک استفاده می‌کند. ماساژ ورزشی شبیه به ماساژ سوئدی است که به صورت ویژه متناسب با نیاز ورزشکاران انجام می‌شود. در میان بسیاری از نمونه‌های دیگر، ماساژ بافت عمیق و ماساژ نقطه‌ای روی نقاط خاصی از بدن تمرکز می‌کنند.

ماساژ لاغری

انجام دادن ماساژ گردش خون را افزایش می‌دهد و به شل شدن عضلات پس از تمرینات ورزشی کمک می‌کند. این نسخه قوی‌تری در بدن شما ایجاد می‌کند، بنابراین یک پس زمینه عالی برای کاهش وزن است. ماساژ باعث کاهش فرورفتگی پوست ناشی از تجمع چربی می‌شود که به آن سلولیت می‌گویند، می‌شود.

ماساژ منظم یک روش خوب برای از بین بردن سلولیت و سایر رسوبات کوچک چربی با شکستن چربی زیر پوست، تقویت بدن و عضلات است. انجام دادن این فرایند در مراکز ماساژ، به تسکین درد و آسیب‌های عضلانی کمک می‌کنند و شما را قادر می‌سازد تا برنامه ورزشی منظمی داشته باشید.یکی از انواع ماساژ که به کاهش وزن کمک می‌کند، ماساژ بافت عمیق است که جریان لنفاوی و گردش خون را تشویق می‌کند که در سم زدایی و کاهش وزن نیز موثر است. همراه با رژیم غذایی با غذاهای سالم، ماساژ می‌تواند به کاهش چربی و وزن اضافی در بدن شما کمک کند.

بهترین مراکز ماساژ در دارآباد

اگر به دنبال بهترین سالن‌های ماساژ و اسپا در دارآباد هستید، از بالای همین صفحه می‌توانید کمک بگیرید. این سالن‌ها همه روزه انواع خدمات ماساژ سوئدی، ماساز لاغری، ماساژ سنگ داغ، ماساژ ورزشی، ماساژ بارداری و ... را انجام می‌دهند. رفتن به به جلسات ماساژ می‌تواند شما را از استرس و اظطراب دور کند و خستگی جسمی را برطرف کند. خدمات ماساژ درمانی این صفحه همه با تخفیف هستند و می‌توانید با هزینه کم، نوبت ماساژ را رزرو کنید.