کلینیک و مرکز لیزر در دارآباد

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

لیزر دارآباد

روش‌های سنتی حذف موهای زائد زمان‌بر، دردناک و بی‌اثر است. بنابراین جای تعجب نیست که لیزر موهای زائد به یکی از محبوب‌ترین روش‌ها در کلینیک های لیزر شمال تهران تبدیل شده است، زیرا این روش می‌تواند به افراد پوستی صاف بدون دردسر اصلاح، اپیلاسیون یا موچین بدهد. لیزر موهای زائد یک راه‌حل مطمئن و موثر برای رفع موهای زائد دائمی است. این روش با هدایت پالس نور به ناحیه مورد نظر عمل می‌کند. گرمای ناشی از دستگاه لیزر فولیکول مو را می‌سوزاند که باعث ریزش مو و جلوگیری از رشد آن در آینده می‌شود.

اگرچه ممکن است هنگام لیزر کمی احساس سوزن سوزن شدن خفیف در بدن احساس کنید اما عوارض آن بسیار کم است و خود به خود کاهش می‌یابند. از آنجایی که لیزر موهای زائد با هدف قرار دادن مو در مرحله رشد فعال عمل می‌کند، جلسات متعددی برای از بین رفتن تمام فولیکول‌ها هر ناحیه ضروری است. همه فولیکول‌های مو در هر لحظه به طور فعال رشد نمی‌کنند، بنابراین 4 تا 8 جلسه می‌تواند موثرترین نتایج را داشته باشد. به خاطر داشته باشید در تمام طول دوره لیزر موهای زائد از قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید اجتناب کنید. در بین جلسات، می‌توانید از لوسیون برنزه کننده بدون آفتاب استفاده کنید.

به لطف پیشرفت‌های فناوری لیزر در مراکز و کلینیک های لیزر تهران، هم اکنون دستگاه‌های لیزر روی تمام رنگ‌های پوستی کار می‌کنند، در حالی‌که قبلا فقط موهای تیره را از پوست روشن از بین می‌برد.

مراکز لیزر موهای زائد دارآباد

اکثر افراد پس از هر جلسه لیزر متوجه نتایج قابل توجهی می‌شوند، اگرچه نتایج نهایی تا زمانی‌که تمام جلسات تکمیل نشود، ظاهر نمی‌شود. در طول دوره درمان افراد متوجه خواهند شد که نیاز به اصلاح با تیغ یا ژیلت و اپیلاسیون به تدریج کاهش پیدا می‌کند. با وجود اینکه نتایج دائمی هستند، ممکن است نیاز باشد در طول سال جلسات یادآور انجام شود تا رشد مجدد مو به حداقل برسد.

نواحی پرطرفدار برای لیزر در زنان، موهای زیر بغل، بیکینی . پاها است، در حالی‌که اکثر آقایان به دنبال حذف موهای زائد پشت گردن و ریش علاقه دارند. لیزر موهای زائد باعث صرفه‌جویی در زمان، درد و هزینه افراد می‌شود. هزینه لیزر موهای زائد در 3 جلسه در مقایسه با اپیلاسیون بسیار کمتر است. برخی از مزایای انتخاب لیزر موهای زائد برای کسانی که این روش را انتخاب می‌کنند به شرح زیر است:

عوارض جانبی حداقل: لیزر تنها چند عارضه جانبی از جمله درد خفیف و موقت، قرمزی یا تورم در ناحیه درمان را به همراه دارد.

مقرون به صرفه: وقتی لیزر موهای زائد را انتخاب می‌کنید، دیگر نیازی به صرف هزینه برای روش‌های قدیمی مثل موم، تیغ یا سایر روش‌های رفع موهای زائد را ندارید. در حالی‌که ممکن است هزینه اولیه بیشتری داشته باشد، در دراز مدت مقدار زیادی پول می‌توانید صرفه‌جویی کنید. همچنین زمان زیادی که صرف اصلاح یا اپیلاسیون می‌شود، صرفه‌جویی خواهد شد.

نیازی نیست برای رشد مو منتظر بمانید: بر خلاف اپیلاسیون، لیزر موهای زائد را می‌توان حتی اگر موها خیلی کوتاه باشند انجام داد. این بدان معناست شما نیازی نیست بین جلسات منتظر رشد موها باشید.

اگر به دنبال مرکز لیزر خوب در محله دارآباد هستید، بالای همین متن را مشاهده کنید. تمام مراکز معتبر و خوب لیزر موهای زائد در منطقه دارآباد در این صفحه قرار دارند و می‌توانید با پرداخت هزینه به همراه تخفیف موهای زائد بدن را از بین ببرید.