شهربازی دریاچه چیتگر

شهربازی دریاچه چیتگر

شهربازی دریاچه چیتگر که به سرزمین شگفت‌انگیز هم مشهور است یکی از مهیج‌ترین شهربازی های غرب تهران است که در آن می‌توانید انواع تفریحات هیجان‌انگیز را دنبال کنید. این مجموعه در دریاچه شهدای خلیج فارس یا دریاچه چیتگر قرار دارد و در آن امکانات تفریحی زیادی وجود دارد.

سرزمین شگفت‌انگیز دریاچه چیتگر برای تمام سنین مناسب است و شما می‌توانید خانوادگی یا با دوستان به این مجموعه بروید. وسایل بازی شهربازی دریاچه چیتگر در ضلع شمال، غرب و شرق دریاچه قرار دارند و با هر سنی می‌توان برای تفریح به این مکان جذاب رفت. در واقع هر طرف دریاچه چیتگر برای مثال در شهربازی شرق دریاچه چیتگر وسایل بازی و سرگرمی وجود دارد و کافی است یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

وسایل شهربازی دریاچه چیتگر

همانطور که گفتیم هر ضلع دریاچه امکانات تفریحی متعددی دارد. ضلع شمال دریاچه بازی‌های مثل پیست پرش در آسمان، برج هیجان و هرم هیجان را دارد. شهربازی غرب دریاچه چیتگر هم شامل دستگاه‌های بازی مثل ماشین کوبنده، سافاری پارک وحشت، اسکیت یو، سوله بازی و جایزه و کارتینگ است.

وسایل شهربازی دریاچه چیتگر بسیار متنوع است و در بین شهربازی های تهران جایگاه مناسبی دارد. دستگاه‌های بازی این مجموعه شامل ترامپولین، مینیون، رالی کودک، آکروجت کودکان، کشتی صبا کودکان، قطار کودک، استخر توپ، چرخ و فلک کودک، مری گوراند، تاب کودک، رالی کودک، اسکی VR، کایاک VR، موج سواری VR، ماشین کوبنده، پرش در آسمان، سرسره خروشان و سقوط آزاد، اسکیت یو، سافاری وحشت، اسکای فلایر، ماشین دریفتینگ، رول گلایدر و خانه وارونه است.

 همچنین این مجموعه چند پکیج قیمت مناسب دارد که مجوعه‌ای از دستگاه‌های بازی را شامل می‌شود و پیشنهاد مناسبی برای افرادی است که خانوادگی یا دوستانه به این شهربازی می‌روند.

قیمت بلیط شهربازی دریاچه چیتگر

وسایل بازی در شهربازی دریاچه چیتگر بین 20 هزار تومان تا 45 هزار تومان است. برای کاربران تخفیفان انواع دستگاه بازی تا 30% تخفیف دارد و می‌توانید با هزینه کمتر بلیط این بازی‌های مهیج را خریداری کنید.

شهربازی چیتگر تخفیفان

برای خرید بلیط شهربازی دریاچه چیتگر با تخفیف می‌توانید از همین صفحه اقدام کنید. در بالای این صفحه بلیط انواع وسایل بازی در مجموعه تفریحی چیتگر وجود دارد و می‌توانید به صورت آنلاین آن‌ها را بخرید و یک روز هیجان‌انگیز را در کنار دریاچه چیتگر تجربه کنید.