پروتئین تراپی مو در سالن های تهران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

پروتئین تراپی مو در سالن

اگر هر روز صبح از خواب بیدار می شوید و موهایتان به هم ریخته است، مهم نیست چه محصولی استفاده می‌کنید، این محصولات موهای شما را زیبا و حجیم نخواهند کرد. ممکن است این موضوع ناامید کننده باشد، یک سناریو وجود دارد: شما دچار ریزش مو به صورت چشمگیری هستید.

این یک مشکل پزشکی است که بسیاری از زنان در سراسر جهان را تحت تاثیر قرار می دهد که به عنوان  "شرایط ویرانگر" توصیف شده است و باعث ریزش شدید مو در کسانی که از آن رنج می برند،خواهد شد. اگر این مشکل را دارید نیازی به نگرانی نیست و می‌توانید با پروتئین تراپی در سالن های زیبایی تهران، موهای خود را درمان کنید.

روش پروتئین تراپی مو 

قبل از انجام پروتئین تراپی باید بدانید انواع روش های پروتئین تراپی مو چیست سپس به انجام بهترین روش ان در سالن های زیبایی معتبر اقدام کنید. پروتئین تراپی مو با محصول طبیعی که از شیر به دست می آید انجام می‌شود. هنگامی که در ترکیب با ویتامین ها و مواد معدنی استفاده می‌شود ، می تواند ابزاری مؤثر برای بهبود وضعیت کلی مو باشد. پروتئین های موجود در این محصولات می تواند به تقویت مو و پوست سر کمک کند.

آن‌ها همچنین می‌توانند رشد موهای جدید و سلامتی موهای سر را تقویت کنند. برای بهترین نتیجه، توصیه می‌شود قبل از ادامه کار با روتین شامپو و خشک کردن معمولی ، هر روز یا یک بار در روز به مدت یک هفته از محصول پروتئینی باید استفاده کنید.

در حالی که ممکن است این کار مشکلی به نظر برسد، اگر موهای شما دچار مشکل هستند کاملا ارزش آن را دارد. هنگامی که روی پوست سر اعمال می‌شود، می‌تواند به تحریک تولید رگ‌های خونی جدید در پوست سر کمک کند. وقتی رگ‌های خونی تحریک می‌شوند، رنگ مو می‌تواند به میزان قابل توجهی تغییر کند. این امر به دلیل مواد مغذی موجود در خون، فولیکول های تغذیه شده و در نتیجه موهای سالم‌تری را به دنبال دارد.

پروتئین تراپی مو همچنین می‌تواند برای درمان پوست سر افرادی که از لوپوس ، درماتیت و پسوریازیس رنج می برند، مؤثر باشد. استفاده از محصولات پروتئین تراپی به طور مرتب می تواند کمک کند تا موهای شما براق تر و سالم تر به نظر برسد.

بهترین مواد پروتئین تراپی مو

پروتئین تراپی مو در سالن با ترکیبی  از چندین ویتامین و مواد معدنی انجام می‌شود. این نوع درمان محصولات بسیار متنوعی دارد و می‌تواند به روش های مختلفی برای موهای شما مورد استفاده قرار گیرد. یکی از مواد اصلی آن بیوتین است که ماده مغذی ضروری برای تولید مثل سلول و رشد در پوست سر محسوب می‌شود. همچنین در این روش ویتامین های  A،C و E وجود دارد. این ویتامین‌ها آنتی اکسیدان‌های قدرتمند هستند که می‌توانند پوست سر و موها را از اثرات مضر رادیکال‌های آزاد محافظت کنند.

هنگامی که رادیکال های آزاد توسط آنتی اکسیدان ها حذف نمی‌شوند، می‌توانند منجر به آسیب سلول و پیری زودرس شوند. به همین دلیل مهم است که به طور مداوم از رادیکال های آزاد مراقبت کنید و سعی کنید تا حد ممکن آن‌ها را حذف کنید. آنتی اکسیدان ها می‌توانند به محافظت از موها در برابر  آسیب کمک کنند و در نتیجه موهای سالم و لخت‌تری ایجاد می‌کنند.

قیمت پروتئین تراپی در سالن های تهران

 قیمت پروتئین تراپی به عوامل مختلفی بستگی دارد و بین 2,000,000 تومان تا 5,000,000 تومان متغییر است، از جمله این عوامل رنگ مو، حجم مو، قد مو، حالت مو و جنس مو می‌باشند. پس اگر شما موهای پرحجم و بلندی  و دارید باید انتظار قیمت بیشتری برای پروتئین تراپی موهای خود داشته باشید. و بلعکس اگر موهای کوتاه، صاف و کم حجمی دارید باید کف قیمت را مدنظر داشته باشید.

پروتئین تراپی مو در سالن‌های زیبایی تهران

همانطور که گفتیم پروتئین تراپی مو روشی ایمن و موثر برای موهایی است که مشکل ریزش یا موخوره دارند و شما می‌توانید این روش درمانی را در بهترین آرایشگاه های زنانه تهران انجام دهید. در بالای صفحه لیستی از بهترین آرایشگاه‌ها که روش پروتیئن تراپی را انجام می‌دهند، آورده شده است. قیمت پروتئین تراپی در این سالن‌ها با تخفیف است و شما می‌توانید این روش را با پرداخعت هزینه مناسبی انجام دهید.