مراکز اپیلاسیون آجودانیه

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

مراکز اپیلاسیون آجودانیه

اپیلاسیون یا برداشتن موهای زائد از بدن، یکی از روش هایی است که برای تمیز کردن و زیبایی بخشیدن به بدن استفاده می‌شود. این روش به صورت کلی برای برداشتن موهای زائد از مناطق مختلف بدن مانند صورت، پا، بیکینی و ... استفاده می‌شود. با استفاده از این روش، می توانید به آرامش و راحتی بیشتری در زندگی روزمره خود دست یابید و از دید مردم بهتر و زیباتر به نظر بیایید.

امروزه، بسیاری از زنان از این روش برای برداشتن موهای زائد استفاده می‌کنند. اپیلاسیون با استفاده از دستگاه های خاص انجام می شود که با حرارت، لیزر و یا نور، موهای زائد را از روی پوست بدن برداشته و به شما یک پوست صاف و بی نقص می‌بخشد. همچنین، این روش باعث می شود که رشد مجدد موها به تأخیر بیفتد و به مرور زمان، موهای شما کمتر و کمتر شود.

بهترین مراکز اپیلاسیون آجودانیه

انجام این روش در مراکز اپیلاسیون شمال تهران در محله آجودانیه، با استفاده از چندین روش مختلف انجام می‌شود که هر یک از آنها از مواد و وسایل مختلفی برای برداشتن موهای زائد استفاده می کنند. مهم‌ترین روش های اپیلاسیون عبارتند از:

وکس: در این روش، یک ماده وکس گرم و مذاب روی پوست قرار داده می شود و سپس با یک نوار پارچه، موهای زائد از روی پوست برداشته می شوند.

اپیلاسیون با نخ: در این روش، یک نخ تکه های موهای زائد را از روی پوست برداشته و به صورت دقیق و بدون درد، پوست شما را از موهای زائد پاک می‌کند.

کرم و روغن‌های روشن کننده موها: این روش برای موهای نازک و ریز استفاده می‌شود. در این روش، کرم یا روغنی که ترکیبی از مواد طبیعی است.

بعضی از مزایای اپیلاسیون موهای زائد عبارتند از:

 دائمی بودن: در برخلاف روش‌های دیگری که با گذر زمان مجدداً نیاز به انجام می‌شوند، اپیلاسیون باعث از بین رفتن ریشه‌های مو شده و با تکرار مناسب، اثر دائمی بر روی بدن ایجاد می‌کند.

تنوع: اپیلاسیون برای حذف موهایی که در هر قسمت از بدن وجود دارند، مثل موهای صورت، پا، دست، بغل و ... قابل استفاده است.

عدم نیاز به رشته کشی: برخلاف روش‌های دیگری مانند رشته کشی، اپیلاسیون نیاز به رشته کشی ندارد و به راحتی و بدون خطری برای آسیب دادن به پوست انجام می‌شود.

تحریک رشد مجدد مو: اپیلاسیون باعث تحریک رشد مجدد مو در نواحی مورد نظر می‌شود و با تکرار مناسب موهای جدید و نرم تر در آن قسمت ایجاد می‌شوند.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه: به دلیل دائمی بودن اثر اپیلاسیون، نیاز به انجام مجدد آن کاهش می‌یابد و این در زمان و هزینه شما صرفه‌جویی می‌کند.