مرکز ماساژ آجودانیه

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

مرکز ماساژ آجودانیه

اگر بدن شما دچار استرس و درد است و فکر می‌کنید هیچ راهی به جز خوردن قرص و مسکن ندارید، این طرز تفکر کاملا اشتباهی است. متخصصان ماساژ درمانی می‌گویند انام دادن جلسات ماساژ تراپی به کاهش دردهای عضلانی بودن و رسیدن آرامش به بدن کمک زیادی می‌کند.

امروزه افراد زندگی بسیار پرمشغله و پر استرسی دارند و شاید بدنهر فرد پذیرش این حجم از استرس و خستگی را نداشته باشد. در این موارد مراجعه به مراکز ماساژ شمال تهران و انجام دادن ماساژ تراپی به این اشخاص کمک زیادی می‌کند. ماساژ تراپی یک ابزار عالی برای آرامش، تسکین دردها، کاهش تنش عضلانی و موارد دیگر است.

ماساژ درمانی در آجودانیه

ماساژ تراپی توسط متخصص ماساژ در بهترین مراکز انجام می‌شود، تکنیک استفاده از دست با فشار و حرکات ضربه‌ای است که روی عضلات و بافت‌های بدن انجام می‌شود. مجموعه این حرکات و تکنیک‌ها استرس، دردهای عضلانی و علائم پس از جراحی را التیام می‌بخشد. در جلسه اول ماساژ، ماساژور وضعیت سلامتی و جسمانی شما را بررسی می‌کن و در رابطه با برنامه جلسات پیش رو با شما صحبت می‌کند.

انواع ماساژ در مراکز آجودانیه

ماساژ در اشکال و تکنیک‌های مختلف قابل انجام است. در مراکز ماساژ آجودانیه پیشنهاداتی وجود دارد که برای هر شخص کمک کننده است.

ماساژ سوئدی

احساس استرس می‌کنید؟ ماساژ سوئدی یک روش کلاسیک برای استراحت دادن به بدن است. این نوع ماساژ معمولا ماساژ کل بدن است که از فشار و لمس ملایم استفاده می‌کند. برای افرادی که تازگی به جلسات ماساژ می‌روند انتخاب بسیار خوبی است و به آارمش سیستم عصبی کمک زیادی می‌کند. متخخصان ماساژ تراپی می‌گویند: ماساژ سوئدی راه خوبی برای تشویق بدن به رسیدن آرامش روحی است و مستقیما روی عضلات بدن تاثیر می‌گذارد.

ماساژ بافت‌های عمیق

ماهیچه‌های بدن هر فرد ممکن است بر اثر فعالیت زیاد و مکرر مثل نشستن، رانندگی، قوز کردن روی لپ تاپ و... سفت شود. ماساژ بافت عمیق به عضلات و تاندون‌های شما اعمال می‌شود تا هر گونه سفتی را از بین ببرد. برای اشخاصی که دچار آسیب دیدگی، عضلات سفت و دردهای عضلانی مزمن هستند، این نوع ماساژ مناسب و بسیار خوب است.

ماساژ ورزشی

ماساژهای ورزشی تکنیکی شبیه به بافت عمیق دارند، اما عضلاتی که هنگام ورزش یا انجام فعالیت‌های سنگین بدنی دچار ضربات مکرر می‌شوند، درمان می‌کند. ورزشکارن از بدن خود متفاوت از افراد معمولی استفاده می‌کنند. یک ماساژور با تجربه در تکنیک ماساژ ورزشی می‌تواند برای سفتی عضلات و رفع آسیب‌های ورزشی اقداماتی را انجام دهید.

مراکز ماساژ با تخفیف

ماساژ درمانی برای هر شخصی مفید است و می‌تواند به دردهای عضلانی کمک کند. اگر به دنبال بهترین مراکز ماساژ تهران و در منطقه آجودانیه هستید به بالای این صفحه مراجعه کنید تا لیستی از این مراکز را مشاهده کنید. هزینه جلسات ماساژ در این مراکز با تخفیف است و ماساژورهای با تجربه و حرفه‌ای انواع ماساژ سوئدی، تایلندی، ورزشی و بافت عمیق را برای مراجعه کنندگان انجام می‌دهند. برای رهایی از یک هفته پر استرس و کاهش درد و کوفتگی بدن اولین جلسه ماساژ با تخفیف را رزرو کنید.